Büyükçekmece'de nefes kesen kovalamaca

Büyükçekmece'de virajdan kaçan zanlılar, uzun bir kovalamacanın ardından yoldaki araçlara çarparak durabildi. Şahıslar polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, aksiyon filmi gibi görünmeyen kovalamaca anları cep telefonu kamerasına yansıdı.

Büyükçekmece'de nefes kesen kovalamaca
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 09:59
Büyükçekmece’de nefes kesen kovalamaca, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Büyükçekmece'de virajdan kaçan zanlılar, uzun bir kovalamacanın ardından yoldaki araçlara çarparak durabildi. Şahıslar polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, aksiyon filmi gibi görünmeyen kovalamaca anları cep telefonu kamerasına yansıdı.
Olay Çarşamba günü Muratçeşme ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, şüpheli araç, polis dönüşü sırasında 'dur' ihtarına aldırmadan yol üzerinde kaçmaya çalıştı. Bunun üzerine güvenlik güçleri şahısları kovalamaya başladı. Muratçeşme Mahallesi'nden Kumburgaz'a kadar süren kovalamaca, şüpheli otomobilin trafikteki diğer araçlara çarpmasıyla sona erdi. Şüphelilerin kaçma nedeni henüz bilinmezken, aksiyon filmi gibi görünmeyen kovalamaca anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

Detaylı bir şekilde, Büyükçekmece’de nefes kesen kovalamaca başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum