Büyükçekmece 'de küfürlü kavga: 1 yaralı

Büyükçekmece ’de küfürlü kavga: 1 yaralı, Gündem Haberleri.

Büyükçekmece 'de küfürlü kavga: 1 yaralı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 10:13
Büyükçekmece ’de küfürlü kavga: 1 yaralı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, akşam saatlerinde Büyükçekmece Kumburgaz Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 kişi sokak üzerindeki bir çay ocağına geldi. Demin meçhul sebeple dükkan sahibi ile tartışan 2 birey, sonradan küfretmeye başladı. Tartışmanın büyümesiyle meslek yeri sahibi, silahla kendisine küfreden şahıslardan birini bacağından vurdu.

Öteki şahıs durum yerinden kaçarken, şart polis ve sağlık ekiplerine bildirildi. İhbar üstüne durum yerine gelen sağlık ekipleri, yaralanmış şahsı yapılan birincil müdahalenin arkasından ambulansla hastaneye kaldırdı. Emniyet şeridi çekerek çevrede emniyet önlemi bölge polis incelemelerde bulundu. Ekipler, etrafa saçılan mermi kovanlarını ve bazı delilleri toplayarak emniyete götürdü.
Ekiplerin olayla ilgili çalışması devam ediyor.

Ensar Kıranlıoğlu - Murat Delice
 

Büyükçekmece ’de küfürlü kavga: 1 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Büyükçekmece ’de küfürlü kavga: 1 yaralı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum