Büyükçekmece 'de akli dengesi bozuk kadın camiye zarar verdi

Büyükçekmece ’de akli dengesi bozuk kadın camiye zarar verdi, Olay, Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Merkez Camii'nde yaşandı.

Büyükçekmece 'de akli dengesi bozuk kadın camiye zarar verdi
Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 01:41
Büyükçekmece ’de akli dengesi bozuk kadın camiye zarar verdi,

Olay, Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Merkez Camii'nde yaşandı. İddiaya tarafından zeka olarak dengesi bozuk bir kadın öğlen namazı öncesinde camiye geldi. Çevrede kimsenin olmadığını görebilen kadın caminin içerisine zarar vermeye başladı. Elektrik kablolarını koparan kadın, halılara, ses sistemine ve klimaya zarar verdikten daha sonra, camiye gelen vatandaşlar göre fark edildi. Vatandaşlar kadını yakaladıktan daha sonra polisi çağırarak kadını teslim etti. Kendisine niçin böyle bir şey yaptığı sorulan bayan ise “Temizlik yapıyorum” dedi. Yaşanan olaydan sonradan camiyi ziyaret eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve ekibi ise caminin eski haline getirilmesi için çalışmalara başladı.

“Aynı kadın arkadaki tarafta birkaç gün önce konteynerleri yakmış”

Yaşana olayı anlatan cami imamı Ahmet Ensari, “Zihinsel Olarak dengesi bozuk olan bir bayan. Temizlik yapıyorum diyerek buraları alt üst etmiş, tesisatları kopartıp dolapları devirmiş. Bizde emniyeti çağırıp teslim ettik. Belediye başkanı geldi ekibiyle camiyi toplamaya başladı. Birkaç gün önce aynı bayan arkadaki tarafta konteynerleri yakmış” dedi.
Yaşananları anlatan Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Cami Derneği Başkanı Cafer Demirkaya, “Zihinsel Olarak dengesi bozuk bir kadın kimsenin olmadığı bir saatte buraya girmiş. Camiyi dağıtmış. Yakaladık kadını polise teslim ettik” diye konuştu.

Murat Delice

Büyükçekmece ’de akli dengesi bozuk kadın camiye zarar verdi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum