Büyükçekmece Belediyesine "FIDAF Onur Festivali" ödülü , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: FIDAF Uluslararası Dans Festivalleri Federasyonu’nun 3’üncü Genel Kurulu’nda, Uluslararası İstanbul Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali “FIDAF Onur Festivali” ödülünü kazandı.

Büyükçekmece Belediyesine "FIDAF Onur Festivali" ödülü
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 11:31
Büyükçekmece Belediyesine “FIDAF Onur Festivali” ödülü , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: FIDAF Uluslararası Dans Festivalleri Federasyonu’nun 3’üncü Genel Kurulu’nda, Uluslararası İstanbul Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali “FIDAF Onur Festivali” ödülünü kazandı.
FIDAF Onur Festivali ödülü düzenlenen bir törenle festival heyeti tarafından Güney Kore’nin Cheonan şehrinde bulunan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e takdim edildi. 5 kıtadan 86 ülkenin delegelerinin katıldığı FIDAF Uluslararası Dans Festivalleri Federasyonu’nun 3. Genel Kurulu’nda 2021 yılı festivalleri değerlendirildi. Festivalin içerdiği konular, festival disiplini, katılan ülke sayısı ve konaklama gibi konulardaki üstün başarısından dolayı Uluslararası İstanbul Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali “FIDAF Onur Festivali” ödülünü kazandı.
Büyükçekmece Belediyesine “FIDAF Onur Festivali” ödülü
Büyükçekmece Belediyesine “FIDAF Onur Festivali” ödülü
Büyükçekmece Belediyesine “FIDAF Onur Festivali” ödülü

Detaylı bir şekilde, Büyükçekmece Belediyesine “FIDAF Onur Festivali” ödülü , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum