evde masajmasaj istanbul

Buse Korkmaz 'ın ilk şarkısı Alfa, 11 milyonun üzerinde izlendi

Buse Korkmaz ’ın ilk şarkısı Alfa, 11 milyonun üzerinde izlendi, 5.5 milyonun üstünde takipçisi bulunan mavi tikli ünlü TikToker Buse Korkmaz ’ın ilk şarkısı Alfa, YouTube ’da 11 milyonun üstünde izlendi.

Buse Korkmaz 'ın ilk şarkısı Alfa, 11 milyonun üzerinde izlendi
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 23:55
Buse Korkmaz ’ın ilk şarkısı Alfa, 11 milyonun üzerinde izlendi,

5.5 milyonun üstünde takipçisi bulunan mavi tikli ünlü TikToker Buse Korkmaz ’ın ilk şarkısı Alfa, YouTube ’da 11 milyonun üstünde izlendi. Sözleri ve müziği, ünlü Rap sanatçısı, besteci ve laf yazarı Hayki ’ye (Ragıp Aytuğ Tunal) ait olan Alfa, bir Rap sanatçısı ve TikToker ’ın birincil meslek birliği olma özelliği taşıyor. Sözlerinde Buse Korkmaz ’ın hayatından izler taşıyan Alfa ’nın Reklamania Creative bünyesinde yer alan dijital proje & yetenek yönetimi ajansı Cats & Dogs tarafından çekilen video klibinde Buse Korkmaz ’a meşhur TikTokerlar eşlik etti; yönetmen koltuğuna ise ünlü yönetmen Özkan Aksular oturdu.

5.5 milyonun üstünde takipçisi bulunan mavi tikli ünlü bir TikToker olan Erzurum doğumlu genç yetenek Buse Korkmaz ’ın Buse Korkmaz ’ın ilk müzik çalışması Alfa, YouTube ’ta 11 milyonun üstünde izlenmeye ulaştı. 9 Nisan günü YouTube ’ta yayınlanmasının peşinde 10 dakika içinde 100 binden artı izlenme ve 20 binden pozitif yorum alan Alfa ’nın şarkısının sözleri ve müziği, meşhur Rap sanatçısı, besteci ve laf yazarı Hayki ’ye (Ragıp Aytuğ Tunal) ait. 

Genç yetenek Buse Korkmaz, bir Rap sanatçısı ve TikToker ’ın ilk iş birliği olma özelliği taşıyan Alfa için şunları söyledi: “Bu şarkıyı ilk olarak benim geniş ailem olan takipçilerim yani BKFC için yaptım. Onlara bu şarkı için laf vermiştim. Hayranı olduğum Hayki ile birlikte çalışmak çok özel bir deneyimdi. Alfa, Erzurum ’dan İstanbul ’a uzanan hayatımda, tek başıma ayakta kalma mücadelemi ve zaman içerisinde uğradığım ihanetleri, Hayki ’nin bana özel yazdığı kelimelerle anlatıyor. BKFC, benim geniş ailem, bu mücadelede her zaman bana destek, yaptığım her işte ilham kaynağım oldu” dedi.

Alfa ’nın sözlerine ve müziğine imza atan İstanbul doğumlu rap sanatçısı, besteci ve laf yazarı Hayki, bugüne kadar 10'a yakın underground albüm kaydetti. Rap müziğin meşhur isimleri ile düetler yaptı ve birçok Rap müzik sanatçısının da albümlerine prodüksiyonları ile eşlik etti. 

Hayki ve Buse Korkmaz iş birliğinin eseri olan Alfa ’nın Mix ve Mastering çalışması Kadim Tekin tarafından yapıldı, şarkının prodüktörlüğünü de EB Erol Şahin üstlendi. Alfa ’nın video klibi, Buse Korkmaz ’ın meslek birliği yaptığı dijital proje & kabiliyet yönetimi ajansı Cats & Dogs göre hazırlandı. Video klipte “Memur Bey” şarkısı ile büyük sükse yapan Samet Kardeşler (sametkardesler), Adem Ön (obeyfendimen), Didem Açar (diddew), Bilal Çimen (bilalgrass), Berkay Akman (aberkaay), Cansu Tekin (caansutekin), Altuğ Yıldırım (altugy), Rıfat Can Sever (seveercan), Merve Korkmaz ve Emre Uysal gibi meşhur TikTokerlar rol aldı.

Reklamania Ajans Başkanı Yalkın Esinti liderliğinde gerçekleşen çalışmada yönetmen koltuğuna, birçok başarılı klip projesine imza atmış yönetmen Özkan Aksular oturdu. Arma Hekimgil ’in Yapımcı, Nil Muşlu ’nun Uygulayıcı Yapımcı, Irmak Karakoç ’un da Influencer Yöneticisi olarak tayin aldıkları ve Işık yönetimini İsmail Şara ’nın üstlendiği yapıma, Kuzey Demir ve Orkun Karahasan   muavin olarak takviye verdiler.

İlk şarkısı YouTube ’ta 11 milyonun üstünde izlenen, 5.5 milyonun üstünde takipçisi yer alan mavi tikli ünlü bir TikToker olan Buse Korkmaz ’ın Instagram hesabının da 1 milyon takipçisi bulunuyor. 

Buse Korkmaz ’ın ilk şarkısı Alfa, 11 milyonun üzerinde izlendi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum