evde masajmasaj istanbul

Buse Kaptanoğlu: "'Eros 'un oku popun kalbine saplanacak"

Buse Kaptanoğlu: “‘Eros ’un oku popun kalbine saplanacak”, Müzik dünyasına gösterişli bir giriş yapmaya hazırlanan Buse Kaptanoğlu, ilk çalışması 'Eros'la pop dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.   Ufak yaştan beri müzik tutkusununhiç kaybetmeyen Sanatçı, "Biri.

Buse Kaptanoğlu: "'Eros 'un oku popun kalbine saplanacak"
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 23:55
Buse Kaptanoğlu: “‘Eros ’un oku popun kalbine saplanacak”,

Müzik dünyasına gösterişli bir giriş yapmaya hazırlanan Buse Kaptanoğlu, ilk çalışması 'Eros'la pop dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

 

Ufak yaştan beri müzik tutkusununhiç kaybetmeyen Sanatçı, "Birileri eksik seslerle piyasada yer aldığında bunu içime sindiremezdim", Bir gün sıranın bana geleceğini biliyordum ve o fırsat 'Eros'tan geldi. Aşk meleği Eros önce benim kalbime sapladı okunu. İnşallah bu aşk doymuş ok popun da kalbine bütün 12'den isabet edecek" diyor

 

'Eros' şarkısına Kemal Başbuğ yönetmenliğinde dans ve ışık showlarıyla gündeme bomba gibi düşecek bir klip çeken Buse Kaptanoğlu, dans kabiliyeti ve enerjisiyle oldukça gösterişli bir çıkış yapıyor.

 

Yapımcılığını Faser Müzik Yapım Şirketi ortakları Faruk Özdemir ve Sercan Meral üstleniyor. Müzik dünyasına görkemli bir adım atan Buse Kaptanoğlu, "Müzik dünyasına fazla erken girebilirdim fakat iyi bir sayısal öğrencisi olmam önce Fizik, sonra da Çevre Mühendisliği okumama niçin oldu. Azıcık hareketsiz bir öğrenci olsaydım hemen müzik dünyasında epey yol almış olurdum. Ama geç kalmış değilim. Yakında ismimi tüm müzik dünyasına ezberletmek için çalışıyorum" dedi.

Buse Kaptanoğlu: “‘Eros ’un oku popun kalbine saplanacak”, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum