Bursaspor'da iletişime önem veriliyor

Bursaspor teknik direktörü Tahsin Tam, oyunculardan kendi aralarında ve antrenörleriyle sürekli iletişim halinde olmalarını istiyor. Özellikle deneyimli oyuncular bu durumda harika bir iş çıkarıyor.

Bursaspor'da iletişime önem veriliyor
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 11:49
Bursaspor’da iletişime önem veriliyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bursaspor teknik direktörü Tahsin Tam, oyunculardan kendi aralarında ve antrenörleriyle sürekli iletişim halinde olmalarını istiyor. Özellikle deneyimli oyuncular bu durumda harika bir iş çıkarıyor.
Afyon'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, iletişime büyük önem veriyor. Oyuncuların kendi aralarında ve antrenörleri ile her şeyi konuşmaları için özel isteklerde bulunan Tam, tecrübeli futbolcularla bu konuyu sık sık konuşuyor. Bursaspor'da Hasan Ayaroğlu, Enver Cenk Şahin ve Kubilay Sönmez'in genç oyuncularla diyalogları dikkatlerden kaçmıyor.
Bursaspor’da iletişime önem veriliyor

Detaylı bir şekilde, Bursaspor’da iletişime önem veriliyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum