Bursaspor'da Arnavutköy maçı hazırlıkları tamamlandı , BURSA haberleri

Son Dakika BURSA haberleri: Bursaspor bugün yaptığı antrenmanla Arnavutköy Belediyespor maçı hazırlıklarını tamamladı. Yeşil-beyazlılar, öğle saatlerinden sonra İstanbul’a hareket edecek.

Bursaspor'da Arnavutköy maçı hazırlıkları tamamlandı
, BURSA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 13:43
Bursaspor’da Arnavutköy maçı hazırlıkları tamamlandı , BURSA haberleri, BURSA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bursaspor bugün yaptığı antrenmanla Arnavutköy Belediyespor maçı hazırlıklarını tamamladı. Yeşil-beyazlılar, öğle saatlerinden sonra İstanbul’a hareket edecek.
TFF 2. Lig’in 16. haftasında deplasmanda Arnavutköy Belediyesporile karşılaşacak olan Bursaspor, bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri Nejat Biyediç Sahası’nda yaptığı antrenman ile bu maçın hazırlıklarını tamamladı. Teknik Direktör İsmail Ertekin gözetiminde gerçekleşen idman 1 saat sürdü. Isınma koşularıyla başlayan antrenman, 5’e 2 pas pres oyunuyla devam etti.
Yeşil-beyazlı takım son bölümde taktik çalışmalar yaptı. Hazırlıklarını tamamlayan Bursaspor öğle saatlerinde İstanbul’a hareket edecek.
Bursaspor’da Arnavutköy maçı hazırlıkları tamamlandı
Bursaspor’da Arnavutköy maçı hazırlıkları tamamlandı
Bursaspor’da Arnavutköy maçı hazırlıkları tamamlandı
Bursaspor’da Arnavutköy maçı hazırlıkları tamamlandı

Detaylı bir şekilde, Bursaspor’da Arnavutköy maçı hazırlıkları tamamlandı , BURSA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BURSA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum