Bursa'nın iki belediye başkanı Karacabey'de buluştu , BURSA haberleri

Son Dakika BURSA haberleri: Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’ı makamında ağırladı. Özkan ve Tanır hem ilçeler hem bölge hakkında çeşitli konularda istişarelerde bulundu. Ziyarette; Kestel Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Aras da yer aldı.

Bursa'nın iki belediye başkanı Karacabey'de buluştu
, BURSA haberleri
Editör: Derya Demir
02 Ekim 2022 - 14:30
Bursa’nın iki belediye başkanı Karacabey’de buluştu , BURSA haberleri, BURSA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’ı makamında ağırladı. Özkan ve Tanır hem ilçeler hem bölge hakkında çeşitli konularda istişarelerde bulundu. Ziyarette; Kestel Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Aras da yer aldı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Özkan, ilçe belediyeleri olarak Bursa ve ülkemiz için değer üretmeye odaklandıklarını belirterek, bu noktada karşılıklı fikir alışverişine de önem verdiklerini ifade etti. Özkan, Tanır ile daha önce İmar Komisyonu Başkanı olduğu dönemde de birlikte çalıştıklarını belirtti.
Ziyaret sonunda Başkan Özkan Başkan Tanır’a, ilçenin sembol çiçeklerinden olan Nilüfer çiçeğinin yer aldığı tablo hediye etti.
Bursa’nın iki belediye başkanı Karacabey’de buluştu
Bursa’nın iki belediye başkanı Karacabey’de buluştu

Detaylı bir şekilde, Bursa’nın iki belediye başkanı Karacabey’de buluştu , BURSA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BURSA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum