evde masajmasaj istanbul

Bursa'da silah tacirlerine şafak operasyonu: 6 kişi tutuklandı

Emniyetteki işlemlerinin arkasında adliyeye çıkartılan 32 şüpheliden 6'sı tutuklanarak cezaevine gönderildi. Edinilen bilgiye göre, İl Güvenlik Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ve Özel Harekat ekipleri silah ticareti yaptıkları s.

Bursa'da silah tacirlerine şafak operasyonu: 6 kişi tutuklandı
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 09:53

Emniyetteki işlemlerinin arkasında adliyeye çıkartılan 32 şüpheliden 6'sı tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Edinilen bilgiye göre, İl Güvenlik Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ve Özel Harekat ekipleri silah ticareti yaptıkları saptama edilen şahısları teknik takibe aldı.

Maddi takip ve adres tespitlerinin gerisinde Bursa merkezli 40 adrese benzeyen şafak vakti etken yapıldı. Yapılan baskında 12 adet ruhsatsız tabanca, 4 adet kurusıkı silah, 6 adet tüfek 2 bin 300 adet fişek ele geçirildi. 450 polisin katıldığı ve kapıların koçbaşıyla kırıldığı operasyonda 32 kesin olmayan gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslar emniyetteki işlemlerinin ardındaki adliyeye sevk edildi. 32 şüpheliden 1'i adli denetleme şartıyla bağımsızlık kalırken, 6 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ahmet Berke Erdal - Berktuğ Öncü

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum