Bursa 'da dere kenarında erkek cesedi bulundu

Bursa ’da dere kenarında erkek cesedi bulundu, Edinilen bilgiye göre, Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde 4 ay önce kaybolan ve kendisinden haber alınamayan şahsa ait olduğu düşünülen karoser, Bursa'nın Gemlik ilçesi Karsak Deresi kenarında bulundu. Dere kenarında parçalanmış ola.

Bursa 'da dere kenarında erkek cesedi bulundu
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 18:20
Bursa ’da dere kenarında erkek cesedi bulundu,

Edinilen bilgiye göre, Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde 4 ay önce kaybolan ve kendisinden haber alınamayan şahsa ait olduğu düşünülen karoser, Bursa'nın Gemlik ilçesi Karsak Deresi kenarında bulundu.

Dere kenarında parçalanmış olarak yer alan cesedin, 4 ay önce atıldığı söylenen yerden 100 metre ileride bulunduğu öğrenildi.

Karamürsel'de tersanede çalışan S. D.'nin kaybolması ile alakalı 3 birey tutuklanırken, cisim arama çalışmaları da devam ediyordu.

Zanlılar, cesedi Karsak'a attıklarını söylemişti. Yer Alan vücut savcılık incelemesinin ardındaki Adlî Tıp Kurumuna gönderildi.

Hurşit Topal
 

Bursa ’da dere kenarında erkek cesedi bulundu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum