Burhaniye'de Ören Esnafı sezonun kısalığından dertli , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Burhaniye ilçesinde, turistik Ören Mahallesinde esnaflık yapan vatandaşlar sezonun kısalığından dertli. Ören’de markalı ürünler satacak mağazalar olmasını isteyen esnaflar, sezonun uzatılması için çalışma yapılmasını istediler.

Burhaniye'de Ören Esnafı sezonun kısalığından dertli
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 13:02
Burhaniye’de Ören Esnafı sezonun kısalığından dertli , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Burhaniye ilçesinde, turistik Ören Mahallesinde esnaflık yapan vatandaşlar sezonun kısalığından dertli. Ören’de markalı ürünler satacak mağazalar olmasını isteyen esnaflar, sezonun uzatılması için çalışma yapılmasını istediler.
İlçenin Ören Mahallesinde esnaflık yapan vatandaşlar, Ören sahilinde sezonunun uzatılmasını istediler. Kış aylarında da dükkanlarını açmaya çalışan esnaflar, Örende marka ürünler satan işyerlerinin olmasını istedi. Örende sezonun 3 ay sürdüğünü anlatan Cem Canpolat, Yalçın Kaya ve Rüya Yıldız, “Ören de sezonu uzatacak marka ürünler satan mağazalar ile marka kafeler olmalı. Üniversiteli gençlerin ilgisini çekecek yerler olmalı. Günümüzde İskele sahili çok güzel oldu. Onun için yaz kış insan eksik olmuyor. Ören’inde iskele gibi olmasını istiyoruz. İşyeri kiraları yüksek. Kiraların da makul olmasını istiyoruz” dedi.
Burhaniye’de Ören Esnafı sezonun kısalığından dertli

Detaylı bir şekilde, Burhaniye’de Ören Esnafı sezonun kısalığından dertli , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum