Burhaniye'de kadın zabıtalar takdir topladı , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Burhaniye ilçesinde, Belediye’de görev yapan Özlem Terzioğlu ve Nazmiye Hanebakan başarılı çalışmaları ile takdir topladı. Hem idari büroda hem de sahada görev yapan Terzioğlu ve Hanebakan, işlerini severek yaptıklarını söylediler.

Burhaniye'de kadın zabıtalar takdir topladı
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 14:38
Burhaniye’de kadın zabıtalar takdir topladı , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Burhaniye ilçesinde, Belediye’de görev yapan Özlem Terzioğlu ve Nazmiye Hanebakan başarılı çalışmaları ile takdir topladı. Hem idari büroda hem de sahada görev yapan Terzioğlu ve Hanebakan, işlerini severek yaptıklarını söylediler.
Burhaniye’de Belediyesinde 20 zabıta memuru görev yaparken, Özlem Terzioğlu ve Nazmiye Hanebakan da ilçenin kadın zabıtaları oldu. Özlem Terzioğlu, 3 yıldır zabıta ekibinde görev alırken, Nazmiye Hanebakan da, 2,5 yıl önce ekibe katıldı. Terzioğlu ve Hanebakan, görevlilerindeki titizlikleriyle takdir topladı. Terzioğlu ve Hanebakan, işlerini severek yaptıklarını anlatırken, zabıta memuru Ruhi Konuksever, kadın görevlilerin zabıtada kaliteyi artırdıklarını söyledi.
Burhaniye’de kadın zabıtalar takdir topladı
Burhaniye’de kadın zabıtalar takdir topladı

Detaylı bir şekilde, Burhaniye’de kadın zabıtalar takdir topladı , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum