Burdur'da fuhuş operasyonunda 1 kişi tutuklandı , BURDUR haberleri

Son Dakika BURDUR haberleri: Burdur’da polis ekipleri tarafından, fuhuş yapan ve yaptıranlara yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 1 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Burdur'da fuhuş operasyonunda 1 kişi tutuklandı
, BURDUR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 18:12
Burdur’da fuhuş operasyonunda 1 kişi tutuklandı , BURDUR haberleri, BURDUR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Burdur’da polis ekipleri tarafından, fuhuş yapan ve yaptıranlara yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 1 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Edinilen bilgiye göre, Bucak ilçesinde emniyet ekipleri tarafından sosyal medya siteleri üzerinden cinsel içerikli fotoğraf ve telefon numarası paylaşarak fuhuş yapan ve yaptıran şüphelilere yönelik operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda İ.B., M.S., G.Ç., A.A.A, H.K ve A.D’nin bir eve giriş çıkış yaptıkları tespit edildi. Yapılan baskında fuhuşa aracılık ettiği öğrenilen M.Ö ile birlikte Özbekistan uyruklu N.Z. ve G.Ç. yakalandı. Fuhuşa aracılık ettiği tespit edilen M.Ö. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Burdur’da fuhuş operasyonunda 1 kişi tutuklandı
Burdur’da fuhuş operasyonunda 1 kişi tutuklandı
Burdur’da fuhuş operasyonunda 1 kişi tutuklandı

Detaylı bir şekilde, Burdur’da fuhuş operasyonunda 1 kişi tutuklandı , BURDUR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BURDUR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum