Burcu Kıratlı: "Derdimiz de kavgamız da aşkımız da iki kişilik"

Burcu Kıratlı: "Derdimiz de kavgamız da aşkımız da iki kişilik", Sabah Gazetesi'nden Gökhan Gökduman'ın haberine tarafından oyuncu Burcu Kıratlı, önceki akşam Arnavutköy'de görüntülendi. Eşi Sinan Akçıl ile ikinci kere boşanmanın eşiğine gelen Kıratlı, gazetecilerin,.

Burcu Kıratlı: "Derdimiz de kavgamız da aşkımız da iki kişilik"
Editör: 15Haber
17 Ocak 2022 - 01:57
Burcu Kıratlı: "Derdimiz de kavgamız da aşkımız da iki kişilik",

Sabah Gazetesi'nden Gökhan Gökduman'ın haberine tarafından oyuncu Burcu Kıratlı, önceki akşam Arnavutköy'de görüntülendi.


Eşi Sinan Akçıl ile ikinci kere boşanmanın eşiğine gelen Kıratlı, gazetecilerin, "Boşanacağınız haberleri içten mu? Araya üçüncü şahıslar mı girdi? Yoksa bir ihanet mi var?" sorularına yanıt verdi.

Hoş oyuncu, "Evet şu lahza bir boşanma durumu var lakin bekliyoruz. Araya giren üçüncü kişiler de oldu. Bizim derdimiz tamamen kendimizle. Derdimiz de kavgamız da aşkımız da iki karakter. Birbirimize yaşattığımız ağır bir şey değil. Aldanma zaten değil. Sadece bekliyoruz. Sonucunu göreceğiz" diyerek mekandan ayrıldı. 

Burcu Kıratlı: "Derdimiz de kavgamız da aşkımız da iki kişilik", başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum