evde masajmasaj istanbul

Bunun adı vicdansızlık! İki köpeğe birden çarptı arkasına bile bakmadı

Edinilen bilgilere tarafından olay geçtiğimiz gün Demircilerardı Mahallesi Eski Sanayi sitesinde meydana geldi. Sanayi sitesinin içerisinde bulunan bir esnafın 8 yaşındaki Maltese Terrier cinsi ‘Kuçu ’ isimli köpeği ve bir sokak köpeği yolda oynamaya başladı.

Bunun adı vicdansızlık! İki köpeğe birden çarptı arkasına bile bakmadı
Editör: 15Haber
09 Ekim 2021 - 01:47

Edinilen bilgilere tarafından olay geçtiğimiz gün Demircilerardı Mahallesi Eski Sanayi sitesinde meydana geldi.

Sanayi sitesinin içerisinde bulunan bir esnafın 8 yaşındaki Maltese Terrier cinsi ‘Kuçu ’ isimli köpeği ve bir sokak köpeği yolda oynamaya başladı. Bu sırada yoldan geçen bir otomobil iki köpeğe birdenbire çarptı. Köpekler acı içerisinde kıvranırken araba sürücüsü arkasına bile bakmadan olay yerinden uzaklaştı. Esnaf köpeklere yardım etmek için derhal koştu. Kuçu isimli köpeğin sahibi Burak Zakir Baş, hayvan ambulansını ve polis ekiplerini aradı. Ambulans gelerek yaralı köpeklerden birini tedavisi tamamlanmak üzere götürdü. Sanayi sitesinin maskotu olan Kuçu tedavisinin peşinde iş yerine getirildi. Burak Zakir Baş, otomobil sürücülerinin dikkatli olmasını istediklerini söyledi. Baş, cadde üstünde kesintisiz kazaların yaşandığını ve yetkililerden cadde üzerine kasis konulması istediklerini söyledi. Otomobilin köpeklere çarptığı o anlar ise etrafta yer alan esnafların emniyet kameralarına yansıdı.

"KENDİ EVLADIM GİBİ BÜTÜN DUYGULARIMLA BESLİYORUM"

Köpeğine otomobil çarpan esnaf Burak Zakir Baş, “8 yıldır büyüttüğümüz ‘Kuçu ’ adında ama süsleme köpeğimiz dün can sıkıcı bir olaya şahit oldu. Dükkanın içerisinde oyarken dışardaki köpeği fark etti. Onunla oynamak isterken çabuk gelen bir sürücü iki köpeğe pat diye çarpıp kaçtı. İlk önce baktı sonradan hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Hayvan ambulansını aradım geldiler öteki köpeği götürdüler. Biz kendi köpeğimizi veterinere götürdük röntgen falan çekindi. derhal köpeğimizin sağlık emin yok 24 saat geçmesi lazım. derhal yürüyemiyor. Sürücülerin daha tedbirli olmalarını istiyoruz, yetkililerden bu caddeye kasis konmasını istiyoruz. Buna benzer kazalar fazla oluyor. Köpeğimi ben yavruyken sahiplendim 8 yıldır kendi evladım gibi bütün duygularımla besliyorum. İyi günümüzde fena günümüzde yanımızda oldu. Hep yanımızda oldu. Hiç bağlamadık bu köpeğimizi sanayide de bilinen fenomen bir köpek müşterilerimiz olsun, esnaf arkadaşlarımız olsun köpeğimizi çok seviyor. Komşularımızda çok üzüldü bu duruma ’ ’ dedi.

(DHA)

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum