Bülent Sağlam, Global Boxing Federasyonu temsilciliğine getirildi , VİYANA haberleri

Son Dakika VİYANA haberleri: Avrupa’nın dev dövüş kulüpleri arasında yer alan Türk kulübü Iron Fist Gym (Demir Yumruk) ve Avusturya’nın en büyük dövüş sporları organizasyonu Vendetta Organizasyon CEO’su Bülent Sağlam, kısa adı GBF olan ’Global Boxing Federasyonu’nun Türkiye ve Avusturya temsilciliğine getirildi.

Bülent Sağlam, Global Boxing Federasyonu temsilciliğine getirildi
, VİYANA haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 20:34
Bülent Sağlam, Global Boxing Federasyonu temsilciliğine getirildi , VİYANA haberleri, VİYANA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Avrupa’nın dev dövüş kulüpleri arasında yer alan Türk kulübü Iron Fist Gym (Demir Yumruk) ve Avusturya’nın en büyük dövüş sporları organizasyonu Vendetta Organizasyon CEO’su Bülent Sağlam, kısa adı GBF olan ’Global Boxing Federasyonu’nun Türkiye ve Avusturya temsilciliğine getirildi.
Vendetta Organizasyon CEO’su Bülent Sağlam, Global Boxing Federasyonu Türkiye ve Avusturya temsilciliği görevi verildi. Yaptıkları organizasyon ve yetiştirdikleri öğrencilerin dünya çapında büyük başarılara imza atmalarının ardından dövüş sporları otoritelerinin dikkatini çektiklerini belirten Sağlam, "Yetiştirdiğimiz öğrenciler dünya devlerini bir bir ezerek zirvelere yerleştiler, gerek ülkemiz ve gerekse dünyanın dört bir yanında düzenlediğimiz organizasyonlar da yine büyük ilgi görünce önemli teklifler almaya başladık. Sağ olsunlar GBF, yetkilileri de bizleri böylesi önemli bir göreve layık görmüşler biz de kabul ederek görevimize başladık. Türkiye veya Avusturya’da bu federasyon çatısı altında dövüş galaları düzenlemek isteyen organizatörler benden gerekli izinleri alarak organizasyon yapabilirler" dedi.
Ayrıca 3 Aralık Cumartesi gecesi Avusturya’nın başkenti Viyana’da dev bir gala düzenleyeceklerini belirten başarılı organizatör Bülent Sağlam, ’Dünya çapında dev isimler dünya şampiyonlukları için ringe çıkacak ve bu bizim 31’inci galamız olacak" şeklinde konuştu.
Kulübün basın danışmanı Vedat Alyaz, aynı gece yine birbirinden çekişmeli maçlara tanık olacaklarını belirterek, "Bunlar arasında Vahit İpek ve Sado Uçar’ın karşılaşmaları nefesleri kesecek. Bizi izlemeye devam edin" ifadelerini kullandı.
Bülent Sağlam, Global Boxing Federasyonu temsilciliğine getirildi
Bülent Sağlam, Global Boxing Federasyonu temsilciliğine getirildi

Detaylı bir şekilde, Bülent Sağlam, Global Boxing Federasyonu temsilciliğine getirildi , VİYANA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. VİYANA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum