Bülent Arınç'tan tartışma yaratacak Sedat Peker göndermesi: Birileri cebime ayda 10 bin dolar koymuyor

Bülent Arınç'tan tartışma yaratacak Sedat Peker göndermesi: Birileri cebime ayda 10 bin dolar koymuyor, Hediye Çağlayan'ın YouTube kanalındaki Gör Beni serisinin bu haftaki konuğu Eski TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç oldu.Arınç açıklamasında İçişleri Bak.

Bülent Arınç'tan tartışma yaratacak Sedat Peker göndermesi: Birileri cebime ayda 10 bin dolar koymuyor
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 18:36
Bülent Arınç'tan tartışma yaratacak Sedat Peker göndermesi: Birileri cebime ayda 10 bin dolar koymuyor,

Hediye Çağlayan'ın YouTube kanalındaki Gör Beni serisinin bu haftaki konuğu Eski TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç oldu.

Arınç açıklamasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Sedat Peker bir siyasetçiye ayda 10 bin dolar veriyor" sözlerine göndermede bulunarak, "Ben hemen hiç bir resmi sıfatı olmayan biriyim. Fiilen yaptığım iş aracılık. İhtiyari ve devlete ait aracılık yapıyorum, paramı oradan kazanıyorum. Benim hanlarım, hamamların değil. Birileri cebime ayda 10 bin dolar koymuyor. Biz böyle siyaset yaptık. Bu yüzden hamd olsun emekli maaşımızla geçiniyoruz, o da bize bal gibi yetiyor." dedi.

"TELEVİZYONLAR BANA YER VERMİYOR"

Çağlayan'ın "Küskün mısınız?" sorusunu yanıtlayan Arınç, "Bana yapılanlardan nedeniyle keza kırgın ayrıca de üzgünüm. 70 yaşındayım ve hala kastetmek zorundayım. Çünkü benim 5-6 yerden maaşım değil. Kendimi Twitter'da ifade ediyorum, çünkü TV'ler bana yer vermiyor" tepkisini gösterdi.

"ERDOĞAN KONUŞURDU, BEN GÖZYAŞI DÖKERDİM"

Arınç sözlerinin devamında ise şu ifadeleri kullandı:

"Diğer bir partiye gitmeyi aklıma getirmem. Bu parti bizim ellerimizden doğdu. Ve Tayyip beye, Sayın Erdoğan'a güveniyorum. Aile yaşamını biliyorum inancını biliyorum. Yükselmesini yücelmesini istiyorum. O daima meclis grubunda konuşurdu ben de göz yaşı dökerdim. Bu vasiyetle büyümüş insanların bugün birilerine olmadık şeyler söylemesini ben kabul edemiyorum. Eminim bir gün her şey önceden olduğu gibi fazla hoş olacak."

SEDAT PEKER NE DEMİŞTİ?

Suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Bir siyasetçiye ayda 10 bin dolar veriyor" sözlerine "Benim 10 bin dolar yolladığım bir milletvekili değil fakat daha çok yolladıklarım var" yanıtını vermiş ve bu tanımlama uzun süre Türkiye gündemini işgal etmişti.

Bülent Arınç'tan tartışma yaratacak Sedat Peker göndermesi: Birileri cebime ayda 10 bin dolar koymuyor

Son dönemde peş peşe rekor kıran euro, dolar ve altının ateşi bir türlü düşmezken piyasalar ise bugün #MerkezBankası'nın açıklayacağı #faiz kararına odaklandı.

Sizce, Merkez Bankası faiz kararı ne olur ?

— Haberler (@Haberler) November 17, 2021

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Bülent Arınç'tan tartışma yaratacak Sedat Peker göndermesi: Birileri cebime ayda 10 bin dolar koymuyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum