Bülent Arınç'a sert tepki: AK Parti'de niye duruyorsun?

Bülent Arınç'a sert tepki: AK Parti'de niye duruyorsun?, TBMM bozuk Başkanı Bülent Arınç, Konya'nın evcil televizyonu Hat 42'deki "Güçlü Bellek" programına misafir oldu.

Bülent Arınç'a sert tepki: AK Parti'de niye duruyorsun?
Editör: 15Haber
22 Ekim 2021 - 00:04
Bülent Arınç'a sert tepki: AK Parti'de niye duruyorsun?,

TBMM bozuk Başkanı Bülent Arınç, Konya'nın evcil televizyonu Hat 42'deki "Güçlü Bellek" programına misafir oldu. Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ilgilendiren aksülamel calip sözler sarf etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ilişkin soruya cevap yöneltmek istemediğini tıpkı hikaye anlatarak yanıtlayan Arınç, 'Beni kodese mi tıkacaksınız?' dedi.

TAYYAR'DAN ANIF YANIT

DÜRÜST Partili Şamil Tayyar, toplumsal iletişim araçları hesabından Arınç'a haddinden fazla anif eleştiriler yöneltti.

Bu sözlere DOĞRU Partili Şamil Uçucu'dan çok tepki geldi. Bülent Arınç'ı eleştiren Tayyar, "Bir parti çatısı altındaysanız özgürlüğünüz disiplin kurallarıyla sınırlıdır. Öğür disiplini içinde pozitif tenkit, meşrudur, demokratiktir. arada bir sınırlar birlikte zorlanabilir. Ama liderinize güvenmiyorsanız, konuşunca kodese tıkacağını düşünüyorsanız, o partide kalmazsanız. Yorumlardan, mesajlardan anlıyorum ki son twitim mukavim anlaşılmamış. Açalım o geçenek. Muhtereme diyorum kim; liderine güvenmiyorsan, konuşunca kodese tıkacağını düşünüyorsan AK Parti'de niye duruyor?'' ifadelerini kullandı.

Bülent Arınç'a sert tepki: AK Parti'de niye duruyorsun?, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum