Bu kadarına da pes! Engelli rampasının korkulukları çaldılar

Bu kadarına da pes! Engelli rampasının korkulukları çaldılar, Gündem Haberleri.

Bu kadarına da pes! Engelli rampasının korkulukları çaldılar
Editör: 15Haber
14 Mayıs 2022 - 13:06
Bu kadarına da pes! Engelli rampasının korkulukları çaldılar, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, dün sabahleyin saatlerinde D-100 Karayolu Küçükyalı mevkiinde yer alan Altıntepe Üst Geçidi ’nde meydana geldi.

İddialara kadar, üst geçidin Kadıköy istikametindeki kullanılmayan engelli rampasının korkulukları hırsızların hedefi oldu.

Daha önce korkulukları sökerek çalanları görebilen vatandaşlar, polis ve zabıta ekiplerine ihbarda bulunmuştu.

Sabahtan saatlerinde de Alkan İncir, ağabeyi ile işe bu arada üst geçitteki korkulukları söken bir şüpheliyi gördü.

İncir, polis ekiplerini arayarak hırsızlık ihbarında bulunurken, ağabeyi de şüpheliyi cep telefonu kamerası ile görüntülemeye başladı.

EL SALLADIKTAN SONRADAN KOŞARAK KAÇTI

Kendisinin görüntülendiğini fark eden şüphelinin gizli hareketleri dikkat çekti. Kesin Olmayan kendisini görüntüleyen vatandaşa el salladıktan sonra koşarak kaçmaya başladı.

Kesin Olmayan ile vatandaşlar arasında kovalamaca yaşandı. Kabristan istikametine kaçan şüpheli, bir vakit sonra gözden kayboldu.

Kararsız ile kovalamaca yaşamış Alkan İncir, şöyle konuştu:

*Sabah işe gitmek için üstteki geçide çıktığımda korkulukları sökmeye çalışıyordu. Daha önce de komple kıra kıra geldiler. En son buradaki parçayı kırarken gördüm.

* ’Ne yapıyorsun ’ diye seslendim. El sallamaya başladı. Polisi aradığımızda koşarak kaçmaya başladı. Ağabeyim ile kovaladık ama yakalayamadık.

*Bir buçuk aydır buradaki tüm demirleri söküp götürdüler. Polisi de aradık. Vidalarını gevşetip elleriyle kanırtıp kırıyorlar. Hurdacılar nasıl alıyorlar anlamıyorum .

Daha önce de hırsızları gördüğünü söyleyen Sinan Sarıoğlu “Ramazan ayında aracımla buradan geçerken 2-3 kişinin demirlerini kırdığını gördüm. Polis ve zabıtayı aradım. Hala devam ediyor hırsızlık. Hepsi takılıydı demirlerin, hiçbir şey bırakmadılar. Çaldıklarını satıyorlar hurdacılara” diye konuştu. (DHA)

Bu kadarına da pes! Engelli rampasının korkulukları çaldılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum