Bu illerde okullar tatil edildi

Bu illerde okullar tatil edildi, Konya ’da salı günü akşam saatlerinde başlayan kar yağışı, hayatı negatif etkilemeye devam ediyor.

Bu illerde okullar tatil edildi
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 19:09
Bu illerde okullar tatil edildi,

Konya ’da salı günü akşam saatlerinde başlayan kar yağışı, hayatı negatif etkilemeye devam ediyor. Kar yağışı ve buzlanma sebebiyle Altınekin, Derebucak, Doğanhisar, Taşkent, Bozkır, Hüyük, Sarayönü, Ahırlı, Çumra ve Seydişehir ilçeleri ile Meram ilçesinin bir zamanlar köy ve belde statüsünde olan bir takım mahallelerdeki okullarda yüz yüze eğitime yarın için ara verileceği duyuruldu. Gebe ve engelli millet kurumu çalışanlarının da yönetimsel izinli sayılacağı belirtildi.

KARS ’TA DA TATİL

Kars Valiliği ’nden yapılan yazılmış açıklamada, “İlimiz geneli ve ilçelerimizde sürekli yoğun kar yağışı ve negatif hava şartları nedeniyle eğitim-öğretime 14.01.2022 Cuma günü (1) gün süreyle ara verilmiştir. Ulus kurum ve kuruluşlarında çalışan malûl ve engelliler ile gebe personelimiz de yönetimle ilgili izinli sayılacaktır” denildi. DHA

Bu illerde okullar tatil edildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum