Bu ifadeyi ilk kez kullanıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan, satır arasında 2023 seçimlerinin formülünü verdi

Bu ifadeyi ilk kez kullanıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan, satır arasında 2023 seçimlerinin formülünü verdi, Muhalefet erken tercih çağrılarını her fırsata yenilerken Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada seçimle.

Bu ifadeyi ilk kez kullanıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan, satır arasında 2023 seçimlerinin formülünü verdi
Editör: 15Haber
24 Kasım 2021 - 17:59
Bu ifadeyi ilk kez kullanıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan, satır arasında 2023 seçimlerinin formülünü verdi,

Muhalefet erken tercih çağrılarını her fırsata yenilerken Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada seçimlerin vaktinde yapılacağını vurguladı.

"BİZE OY VEREN ÇEKİRDEĞİ SAĞLAMA ALACAĞIZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşma metnindeki en dikkat çeken detaylardan biri de 2023 seçimleri için teşkilatlara yaptığı uyarıydı. Geçmişte AK Parti'ye oy vermiş ve "çekirdek seçmen" olarak lanse edilen kitlenin sağlama alınması gerektiğini vurgulayan Erdoğan, "Bize oy vermiş insanlara ulaşacağız, bu çekirdeği sağlama aldıktan sonradan katman tabaka ilerleyerek vatandaşlarımızın gönlüne gireceğiz" ifadelerini kullandı.

"ERKEN SEÇİM OLMAYACAK"

Muhalefetin her fırsatta dile getirip çağrı yaptığı erken seçim iddialarına net bir şekilde cevap veren Erdoğan, "Bunlar ne dediğinin farkında değiller. Kiminle yürüdüklerinin farkında olan değiller. Hala erken tercih erken seçim, olmayacak erken tercih. Haziran 2023. 15 - 20 ayda seçim yerine getirmek ilkel kabilelerin işidir. Biz, çağın gerekliliğini ortaya koyan bir partiyiz" dedi.

TEŞKİLATLARA SEÇİM TALİMATI VERMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde de AK Parti teşkilatına "2023 seçimlerine hazırlanın. Çalışmalarınızı hızlandırın. Kesintisiz sahada olun, yaptıklarımızı iyi anlatın. Bütün gaz devam ediyoruz" talimatı verdiği öne sürülmüştü.

??Yıl sonu #dolar tahmininiz nedir?

18.50 itibariyla aktüel Dolar kuru:

1 Dolar = 12,73 Türk Lirası

— Haberler () November 23, 2021 Bütün tercih sonuçları için tıklayın İl ve ilçelere ait tüm geçmiş tercih sonuçları.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Bu ifadeyi ilk kez kullanıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan, satır arasında 2023 seçimlerinin formülünü verdi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum