Bu burçlar 2022'nin en ilginç aşk hayatına sahip olacak

Bakalım yılın "kazananlarından" biri misiniz? 2022 de en ilginç aşk hayatına sahip burçları anlattık.

Bu burçlar 2022'nin en ilginç aşk hayatına sahip olacak
Editör: 15Haber
28 Mart 2022 - 20:04
Beklentileri olan yeni bir yıl 2022 gibi görünüyor. Özellikle erotik deneyler yapacak ve hayatlarının başka bir aşamada geçtiğini görecek olan aşağıdaki üç burç için.

Elite Daily'ye göre yeni şehvetli yollar keşfedecekler.

Erotik olarak denenecek zodyak işaretleri


Koç


Koç, her yerde ve her zaman macera bulma eğilimindedir. Sıkılmaktan veya durgun hissetmekten nefret ederler, bu nedenle (aşk) hayatlarını daha baharatlı hale getirmenin yeni yollarını ararlar. Başka bir deyişle, bu özel yangın işareti her zaman yatak odasının içinde ve dışında yeni şeyler denemeye hazırdır.

İstediklerini iddia eden zodyak dürtüleri olarak bilinirler. Bir Koç yeni bir şey denemeye karar verdiğinde, esasen bitmiş bir anlaşmadır. Yeni yıl için bir hedef listesine ihtiyacınız yok. Aslında yeni yılı beklemek bu burçlara hiç yakışmıyor. Bir değişikliğin gerekli olduğunu fark ederse (cinsel veya başka türlü), bunun olmasını ister… dün.


ikizler burcu

Zodyakın açık fikirlilerindendirler ve doğası gereği tuhaftırlar, bu nedenle her zaman her şey için hazırdırlar. "Kirli konuşma", sadomazoşist uygulamalar, eş değişimi; onlara sadece sorabilirsiniz ve muhtemelen denemek isteyeceklerdir (veya zaten denemişlerdir).


Bu hava burcu kolayca sıkılmaya alışıktır, bu yüzden sürekli olarak hayatına biraz deney eklemenin yollarını arar. Elite Daily'nin haberine göre İkizler, hayatlarında spontanlığa, değişime ve gerginliğe ihtiyaç duyar. Bu hava işareti için ne kadar öngörülemeyen şeyler olursa o kadar iyidir.
 

Yay Burcu


Bu burç istikrarlı bir macera avcısıdır. Çoğu zaman, tamamen duygular tarafından yönlendirilir ve elbette zodyakın özgür ruhu olarak kabul edilir. Yay her zaman yeni bir şey denemeye hazırdır ve hatta onu mükemmelleştirmeye isteklidir. Her zaman daha yoğun bir duygu arıyor.

Seks söz konusu olduğunda, çoğu Yay bu sloganı paylaşır: hepsini bir kerede deneyecekler. Bu ateş burcu için sıkıcı seks asla bir seçenek değildir. Önlerinde ilginç bir zaman olduğunu güvenle söyleyebiliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum