Bozüyük'te "Her Din Görevlisine 10 Genç Emanet" projesi programı , BİLECİK haberleri

Son Dakika BİLECİK haberleri: Bilecik’in Bozüyük ilçesinde "Her Din Görevlisine 10 Genç Emanet" projesi çerçevesinde bir program düzenlendi.

Bozüyük'te "Her Din Görevlisine 10 Genç Emanet" projesi programı
, BİLECİK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 16:16
Bozüyük’te "Her Din Görevlisine 10 Genç Emanet" projesi programı , BİLECİK haberleri, BİLECİK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bilecik’in Bozüyük ilçesinde "Her Din Görevlisine 10 Genç Emanet" projesi çerçevesinde bir program düzenlendi.
Diyanet Gençlik Merkezi’nde düzenlenen programa, bu hafta Bozüyük’e bağlı Bozalan Köyü İmam Hatibi Halil Tokul’un gençleri ile Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu öğretmeni Enis Dündar’ın öğrencileri katıldı. Soğukpınar Hafızlık Kur’an Kursu mezunlarından Hafız Hazım Ay’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, okunan çeşitli ilahiler ve Bozüyük Müftüsü Muammer Ölmez’in sohbeti ve Vaiz İsmail Özkan’ın duası ile sona erdi. Programa katılan öğrenciler ikramla birlikte gençlik merkezinde bulunan oyunları oynama imkanı buldular.
Bozüyük’te
Bozüyük’te

Detaylı bir şekilde, Bozüyük’te "Her Din Görevlisine 10 Genç Emanet" projesi programı , BİLECİK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİLECİK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum