Bozüyük Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevi'nin ücreti 285 TL olarak belirlendi

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde hizmet veren Gündüz çocuk bakımevinin fiyatı 285 TL olarak belirlendi.

Bozüyük Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevi'nin ücreti 285 TL olarak belirlendi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 12:34
Bozüyük Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevi’nin ücreti 285 TL olarak belirlendi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bilecik'in Bozüyük ilçesinde hizmet veren Gündüz çocuk bakımevinin fiyatı 285 TL olarak belirlendi.
Bozüyük Kent Konseyi Ağustos ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu'nun başkanlığında gerçekleştirildi. Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi meclis salonunda gerçekleştirilen toplantının 1. toplantısında 20 gündem maddesi görüşüldü.
Meclis sonrası değerlendirmede bulunan Başkan Bakkalcıoğlu, "Yönetmeliklere göre tam zamanlı olarak yapma yetkimiz var ancak kadromuzla yaptığımız bu çalışmada yarım gün denemeyi ve daha fazla aileye ulaşmayı uygun gördük" dedi. ilk dönemden itibaren çocuk eğitmeni olarak donanımlıdır.Milli Eğitimimizin Ehpad'i de yarım gündür.Kreşimiz tam donanımlıdır.Mutfağı,kantinleri,araçları ve aletleri tam donanımlıdır.Ancak bu dönemi kabul edeceğiz. Bu yıl 12 Eylül'de başlayacak eğitim-öğretim döneminden itibaren 75 sabah ve 75 öğleden sonra olmak üzere 2 grup çocuk bakıcılığı. Bu başvurular için başvurular açılacaktır.” noter. Gündüz bakımevinin fiyatını 285 TL olarak belirledik” dedi.
2.Bozüyük Kent Konseyi Toplantısı 9 Ağustos 2022 Salı günü yapılacak
Bozüyük Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevi’nin ücreti 285 TL olarak belirlendi
Bozüyük Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevi’nin ücreti 285 TL olarak belirlendi

Detaylı bir şekilde, Bozüyük Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevi’nin ücreti 285 TL olarak belirlendi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum