Böyle öfke görülmedi: Öldüresiye dövdüler, öldü sanıp kaçtılar

Böyle öfke görülmedi: Öldüresiye dövdüler, öldü sanıp kaçtılar, Gündem Haberleri.

Böyle öfke görülmedi: Öldüresiye dövdüler, öldü sanıp kaçtılar
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 15:08
Böyle öfke görülmedi: Öldüresiye dövdüler, öldü sanıp kaçtılar, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum Çine'nin Söğütçük köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben; Aydınlatılmış yönüne giden C.U.'nun (27) kullandığı 09 C 3902 plakalı hafriyat kamyonu, Söğütçük mevkisinde Y.D. (32) yönetimindeki 09 LN 900 plakalı otomobille çarpıştı. Kazadan sonradan otomobildekilerin halini sormak için duran kamyon şoförüne sözde, otomobil sürücüsü Y.D. (31) ile araçta yolcu olarak yer alan M.K. (52), T.Ç. (52), E.Ç. (36) ve T.A. (45) kamyonun camlarını kırarak darp etmeye başladı.

Başına ve vücudunun değişik yerlerine parke taşı vurulan kamyon şoförü acılara dayanamayıp kamyonun direksiyonunda bayılınca, saldırganlar şoförün öldüğünü zannedip olay yerinden kaçtı. Kazadan hemencecik sonra kamyondaki telsiz ile kaza yaptığı bilgisini veren C.U.'nun yanına gelen mesai arkadaşları, C.U.'yu baygın vaziyette buldu.

Ambulansla Çine Devlet Hastanesi'ne kaldırılan C.U. burada yapılan ilk müdahalenin ardındaki durumu ağır olduğu için Açık Fikirli Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.

Kafatasında 14 kırık oluştu

Burada yapılan muayenesinde kafasında 14 ayrı kırık olan C.U. yoğun bakım servisine alındı. Oğlunun komada ve yaşamsal tehlikesinin devam ettiğini bildiren Tuncay Can, olaydan sonra gece yakalanan 5 zanlının ifadesi alındıktan sonradan salıverildiğini belirterek “Yargı istiyorum” dedi.

acilen oğlunun konuşamadığını bildiren Tuncay Can, “Oğlum bir otomobil ile kazaya karışıyor. Fiziki hasarlı da olsa kazadan sonradan karşı tarafın halini hatırını sormak için durduğunda araba şoförü ile birlikte araçtan inen 5 kişi önce parke taşı ile kamyonun camını kırıp sonra kafasına taşla vurmaya başlıyor. Oğlum baygınlık geçirince öldü zannedip bırakıp gidiyorlar. Bu kişiler gece jandarma göre yakalandı. Fakat ifade verip çekip gittiler. Yargı istiyorum” diye konuştu.

İbrahim Kılınç - Oktay Çayırlı
 

Böyle öfke görülmedi: Öldüresiye dövdüler, öldü sanıp kaçtılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Böyle öfke görülmedi: Öldüresiye dövdüler, öldü sanıp kaçtılar haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum