Boşanma aşamasındaki eşi ve çocuklarına korku dolu anlar yaşattı

Boşanma aşamasındaki eşi ve çocuklarına korku dolu anlar yaşattı, Durum, Battalgazi ilçesine bağlı İstiklal Mahallesi İmamoğlu Sokak'ta yer alan bir apartmanın son katında meydana geldi.

Boşanma aşamasındaki eşi ve çocuklarına korku dolu anlar yaşattı
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 22:27
Boşanma aşamasındaki eşi ve çocuklarına korku dolu anlar yaşattı,

Durum, Battalgazi ilçesine bağlı İstiklal Mahallesi İmamoğlu Sokak'ta yer alan bir apartmanın son katında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, iki çocuğuyla birlikte yaşamış Ç.U.'nun boşanma aşamasında olduğu ileri sürülen eşi Hamza U. akşam saatlerinde ikametine silahla girmeye çalıştı. Eşinin kapıyı açmaması üstüne havaya iki el ateş açarak kapıyı zorlayan Hamza U. daha sonra binanın çatısına çıktı. Ç.U.'nun ihbarı üzerine durum yerine fazla sayıda polis ekipleri sevk edilirken, 112 Acele Servis ve itfaiye ekipleri de bölgede hazırlanmış bekletildi.

Polis ekipleri öncelikli olarak Ç.U. ile iki çocuğuna gelmek için yoğun çaba gösterirken, anne ve çocuklar özel hareket ekiplerinin yaptığı operasyonla bulundukları yerden alınarak polis merkezine götürüldü. Bu sırada olay yerine gelen Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren çalışmaları yerinden peşine düşüp takip ederken, ekipler anne ve çocukların tahliyesinin arkasından kaçan Hamza U.'ya ulaşmak için çalışmalarını aralıksız sürdürdü. Özel hareket destekli bölgedeki üç binaya operasyon düzenlenirken, son olarak bir binanın çatısında görülen Hamza U.'ya ulaşılamadı.

Yaralananın olmadığı olayda, ekipler göre olay uygun yapılan incelemelerde 2 adet manâsız tüfek kartuşu bulundu. Ekiplerin Hamza U.'yu tutmak için başlatmış olduğu incelemeler sürüyor.

Hasan Eryılmaz

Boşanma aşamasındaki eşi ve çocuklarına korku dolu anlar yaşattı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum