Boş evde uyuşturucu içen 7 kişiyi polis yakaladı

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde boş bir evde uyuşturucu kullanan kişilere yönelik operasyonda 7 zanlı tutuklandı.

Boş evde uyuşturucu içen 7 kişiyi polis yakaladı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 09:56
Boş evde uyuşturucu içen 7 kişiyi polis yakaladı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Sakarya'nın Akyazı ilçesinde boş bir evde uyuşturucu kullanan kişilere yönelik operasyonda 7 zanlı tutuklandı.
Edinilen bilgiye göre, Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilçe merkezindeki boş bir evde uyuşturucu madde tüketildiğini belirledi. Müdahale eden ekiplerin yürüttüğü operasyonda; MA, SA, AC, OHY, MT, MAY ve TA adlı 7 şüpheli tutuklandı. Şüpheliler hakkında uyuşturucu madde kullandığı ve bulundurduğu iddiasıyla yasal işlem başlatıldı.
Öte yandan Akyazı ilçe polis ekiplerinin düzenlediği bir başka uyuşturucu operasyonunda; İlçeye dışarıdan uyuşturucu getirdiği tahmin edilen bir araç takibe alındı. Durdurulan araç içinde yapılan aramalar; 408 gram kannobinoid (bonsai) sentetik uyuşturucu ve 1 ruhsatsız tabanca ele geçirilirken, araçta bulunan BO ve AK gözaltına alındı. Şahısların işlemlerinin devam ettiğini öğrendik.

Detaylı bir şekilde, Boş evde uyuşturucu içen 7 kişiyi polis yakaladı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum