Boş arazide çıkan yangın büyümeden söndürüldü , ERZİNCAN haberleri

Son Dakika ERZİNCAN haberleri: Erzincan Demirkent Mahallesi’nde boş arazide bulunan yangın fazla büyümeden söndürüldü.

Boş arazide çıkan yangın büyümeden söndürüldü
, ERZİNCAN haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 13:33
Boş arazide çıkan yangın büyümeden söndürüldü , ERZİNCAN haberleri, ERZİNCAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Erzincan Demirkent Mahallesi’nde boş arazide bulunan yangın fazla büyümeden söndürüldü.
Edinilen bilgiye göre, Erzincan Merkeze bağlı Demirkent Mahallesi’nde bulunan boş arazide atık malzemelerden duman çıktığını gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yükselen dumanların daha fazla büyümemesi için çalışma başlattı. Atık malzemelerin çok olmasından kaynaklı yetersiz kalan itfaiye ekiplerine destek vermek üzere bir başka itfaiye ekibi olay yerine gelerek yangını daha fazla büyümeden söndürdü. Su ile soğutma söndürme çalışması yapan ekipler Fen İşleri Müdürlüğü’nden istedikleri kepçeyle de toprakla kapama işlemi yaparak gerekli güvenliği sağladıktan sonra yangın mahallinden ayrıldılar.
Boş arazide çıkan yangın büyümeden söndürüldü
Boş arazide çıkan yangın büyümeden söndürüldü
Boş arazide çıkan yangın büyümeden söndürüldü

Detaylı bir şekilde, Boş arazide çıkan yangın büyümeden söndürüldü , ERZİNCAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ERZİNCAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum