evde masajmasaj istanbul

Börekçiye dışarıdan kahvaltılık getirdi, ortalık karıştı!

Börekçiye dışarıdan kahvaltılık getirdi, ortalık karıştı!, Sandalye, bıçak, kürek, yumruk ve tekmelerin havada uçuştuğu meydan kavgasında neye uğradığını hayran eden kişi ve yakınları havaya ateş açarak firar etmek zorunda kaldı.

Börekçiye dışarıdan kahvaltılık getirdi, ortalık karıştı!
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 09:44
Börekçiye dışarıdan kahvaltılık getirdi, ortalık karıştı!,

Sandalye, bıçak, kürek, yumruk ve tekmelerin havada uçuştuğu meydan kavgasında neye uğradığını hayran eden kişi ve yakınları havaya ateş açarak firar etmek zorunda kaldı. Yaşananlar kameralara yansırken, Çağlayan Emniyet Amirliği ekipleri kaçan saldırganları kıskıvrak yakaladı.

Olay, geçtiğimiz Cuma günü saat 16.00 sıralarında Kağıthane Çağlayan'da yer alan bir börekçide yaşandı. Edinilen bilgiye göre, C.Y. dışarıdan aldığı kahvaltılık malzemeleri aldıktan sonradan E.Y.'nin işlettiği börekçiye gelerek burada kahvaltı yapmak istedi. C.Y.'yi fark eden meslek yeri sahibi E.Y. “dıştan gıda getiremezsin” uyarısında bulunarak, meslek yerinden göndermeye çalıştı. Ama meydana çıkan tartışmada börekçi E.Y. tartıştığı C.Y.'nin gözüne yumruk attı. Müşterilerin araya girmesi sonucu C.Y. iş yerinden ayrılarak yakınlarına olayı anlattı. C.Y. bir süre daha sonra A.R. ve Ö.A. isimli yakınları ile işyerine giderek montlarında gizledikleri sopalarla börekçi E.Y.'ye saldırdı. Ağız Dalaşı esnasında A.R. ve Ö.A. börekçi E.Y.'yi sopayla başından yaraladı.

Börekçideki müşteriler dahil olunca meydan kavgası çıktı

Taraflar arasındaki kavgaya mahalleli ve müşterilerde dahil olunca aniden meydan savaşı çıktı. Çevre esnafında karıştığı ve sandalye, bıçak, kürek, yumruk, tekme ve sopalar havada uçuştuğu kavgada ortalığın savaş alanına döndü. Neye uğradığını hayran eden C.Y. ve yakınları kalabalığın elinden kurtulmaya çalışırken başarılı olamayınca yanlarında getirdikleri silah ile havaya ateş açtı. Korkuyla vatandaşlar sağa sola kaçışırken, saldırganlar ise kaçarak kayıplara karıştı.

Kağıthane polisi saldırganları yakaladı

İhbar üstüne olay yerine Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Çağlayan Polis Merkezi Amirliği ekipleri gelerek tedbir alıp, agresif şahısların kimliklerini belirlemek için geniş çaplı çalışma yaptı. Bölgedeki güvenlik kamera görüntülerini bir bir inceleyen Kağıthane polisi, C.Y ile yanına gelen A.R. ve Ö.A.'yı tespit ettikten daha sonra kısa sürede yakaladı. Gözaltına alınan şahıslar emniyete götürüldü.

Börekçide yaşanan tartışma anı kameraya yansıdı

öte taraftan Kağıthane'de börekçide yaşanan kavga anı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, börekçiye şahsın gelmesi ve kavganın başlamasıyla birlikte ortalığın karıştığı, sandalye, bıçak, yumruk ve tekmelerin havada uçuştuğu sonradan ise kişilerin havaya alev açarak kaçtığı görülüyor.

Doğan Can Cesur
 

Börekçiye dışarıdan kahvaltılık getirdi, ortalık karıştı!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum