evde masajmasaj istanbul

Boncuklu tabancayla soygun yapan şüpheliler yakalandı

Durum, 5 Ekim Salı günü Çekmeköy Kirazlıdere Mahallesi Burçak sokak'ta meydana geldi.

Boncuklu tabancayla soygun yapan şüpheliler yakalandı
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 15:08

Durum, 5 Ekim Salı günü Çekmeköy Kirazlıdere Mahallesi Burçak sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, Sokak üzerine yer alan bir markete akşam 21.30 sıralarında iki kişi girdi. Şahıslar içeride yer alan G.C., D.Ö., ve E.B'ye yanlarında getirdikleri tabanca ve bıçağı göstererek gözlerini korkuttu. Şahıslar sonra kasaya gitgide artarak içeride bulunan 15 bin lirayı alıp olay yerinden çarçabuk uzaklaştı. Şoke olan Market çalışanları durumu anında Polis ekiplerine bildirdi.

Kıskıvrak yakalandılar

Konuyla ilgili çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri market içerisindeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Oysa kameraların bozuk olduğu saptandı. Polis ekipleri marketin yakınlarında olan bir iş yerinin güvenlik kameralarını inceleyerek şüphelilerin kimliğini tespit etti.

Kullandıkları tabanca oyuncak çıktı

Gasp Büro Amirliği ekipleri yaptıkları egzersiz neticesinde şüphelilerin kimliklerini kısa sürede belirlendi. Şüpheliler Erdi Ç.(21) ile Ersin C.(19) düzenlenen operasyonla yakalandı. Polis ekipleri, yaptıkları ev aramalarında durum sırasında kullandıkları silahın boncuklu silah olduğunu tespit etti.

Adliyeye sevk edildiler

Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen Erdi Ç. ve Ersin Ç. Emniyetteki işlemlerinden sonradan Adliyeye sevk edildi. Bunun yanı sıra Polis ekipleri marketten gasp edilen 4 bin 330 lira paraya da el koydu. öte yandan şüphelilerin olayı gerçekleştirdikten sonraki kaçış anları güvenlik kameraları göre kaydedildi.

Hasan Zahid Ezim

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum