Boluspor, Gökhan Alsan'la 2 yıllık sözleşme imzaladı

Boluspor, Gökhan Alsan'la 2 yıllık sözleşme imzaladı, Spor Haberleri.

Boluspor, Gökhan Alsan'la 2 yıllık sözleşme imzaladı
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 17:40
Boluspor, Gökhan Alsan'la 2 yıllık sözleşme imzaladı, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Boluspor yeni sezon aktarma çalışmalarına başladı. Kırmızı-beyazlı kulüp, geçtiğimiz sezon Erzurumspor forması giyen Gökhan Alsan ile 2 takvim sözleşme imzaladı.

Kulübün Karaçayır mahallesinde bulunan tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Boluspor Başkan Yardımcısı Samet Karakış, “Bugün Gökhan ile başlayalım dedik. Sıkıntılarımız da vardı. Kulübümüzün eskiye yönelik 25 tane futbolcu ile sözleşmesini bitirmeye çalışıyoruz. Paralarını ödemeye çalışıyoruz. Bunları yaparken de özenli olmaya çalışıp yeni transferler yapmaya çalışıyoruz. Bunun için biraz ağırdan aldık. Şu an için 3-4 tane bitirmiş olduğumuz oyuncumuz var. Gökhan ’la Bismillah diyelim dedik” şeklinde konuştu.

Boluspor ’la anlaşan Gökhan Alsan ise, “Boluspor camiasına katıldığım için çok mutluyum. Şehre indiğim andan itibaren fazla hoş karşılamalar oldu. Misafirperverlikleri beni fazla mutlu etti. Yeni yapılanma, proje beni çok etkiledi. Burada olduğum için fazla mutluyum” ifadelerini kullandı.

Boluspor, Gökhan Alsan'la 2 yıllık sözleşme imzaladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Boluspor, Gökhan Alsan'la 2 yıllık sözleşme imzaladı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum