Bolu 'da, Koru Otel 'de kalan 60 öğrenci zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

Bolu ’da, Koru Otel ’de kalan 60 öğrenci zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı, Edinilen bilgiye göre, Bolu Dağı mevkiinde bulunan Koru Otel'de ara tatil dönemini değerlendirmek için gelen 60 özel mektep öğrencisi akşam saatlerinde mide bulantısı ve kusma şikayeti yaşa.

Bolu 'da, Koru Otel 'de kalan 60 öğrenci zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı
Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 09:52
Bolu ’da, Koru Otel ’de kalan 60 öğrenci zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı,

Edinilen bilgiye göre, Bolu Dağı mevkiinde bulunan Koru Otel'de ara tatil dönemini değerlendirmek için gelen 60 özel mektep öğrencisi akşam saatlerinde mide bulantısı ve kusma şikayeti yaşadı. Durumu ailelerine ve otel yetkililerine belirten öğrenciler otele çağrılan ambulans ve özel araçlarla kentteki hastanelere götürüldü.

Öğrencilere hastanede yapılan tahlillerde gıda zehirlenmesi teşhisi konulmasının peşinde İl Tarım Müdürlüğü ekipleri otelde yemeklerden ve sudan numune aldı. Hastaneye götürülen öğrencilerin sağlık durumlarının iyi olduğu ve tedavilerinin devam ettiği öğrenildi.

Aileler otelden şikayetçi oldu

Otelde kalan yeğeninin rahatsızlandığını öğrenerek hastaneye gelen Yeliz Varan, “Yeğenim seminer için gelmişti. 2 günlük programları vardı. Ama bugün aldığımız haber üstüne akşam saatlerine mide bulantısı ve kusma şikayetiyle hastaneye geldi. Takriben 60 öğrencinin burada olduğunu söylüyorlar. Otelin ciddi sorumsuzluğu. Otelden şikayetçi olduk. Çünkü yiyecek zehirlenmesi olarak belirttiler. Çocukların birçok tavuk yediklerini söylüyorlar” dedi.

Faruk Çidem
 

Bolu ’da, Koru Otel ’de kalan 60 öğrenci zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum