Bodrum Dr. Mümtaz Ataman Caddesi'nde çalışmalar devam ediyor , MUĞLA haberleri

Son Dakika MUĞLA haberleri: Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 38 Milyon 970 bin TL yatırım ile hayata geçirdiği Bodrum İlçesi Dr. Mümtaz Ataman Caddesi, Atatürk Caddesi ve İskele Caddesi üzerinde yol ve kaldırım kaplama yapılması çalışmaları devam ediyor.

Bodrum Dr. Mümtaz Ataman Caddesi'nde çalışmalar devam ediyor
, MUĞLA haberleri
Editör: Derya Demir
06 Ekim 2022 - 15:15
Bodrum Dr. Mümtaz Ataman Caddesi’nde çalışmalar devam ediyor , MUĞLA haberleri, MUĞLA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 38 Milyon 970 bin TL yatırım ile hayata geçirdiği Bodrum İlçesi Dr. Mümtaz Ataman Caddesi, Atatürk Caddesi ve İskele Caddesi üzerinde yol ve kaldırım kaplama yapılması çalışmaları devam ediyor.
Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Bodrum’da başlattığı üstyapı çalışmaları devam ediyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından 38 Milyon 970 bin TL yatırım ile Bodrum İlçesi Dr. Mümtaz Ataman Caddesi, Atatürk Caddesi ve İskele Caddesi üzerinde yol ve kaldırım kaplama çalışması yapılıyor.
Altyapı çalışmalarının tamamlandığı Dr. Mümtaz Ataman Caddesi’nde mevcut yol söküm çalışmaları başladı. Çalışmaların 3 km’lik yol güzergahında bitümlü sıcak karışım, kayrak (doğaltaş) kaldırım kaplamaları, durak ve otopark cepleri ve kavşak imalatları yapılacak.
Bodrum Dr. Mümtaz Ataman Caddesi’nde çalışmalar devam ediyor
Bodrum Dr. Mümtaz Ataman Caddesi’nde çalışmalar devam ediyor

Detaylı bir şekilde, Bodrum Dr. Mümtaz Ataman Caddesi’nde çalışmalar devam ediyor , MUĞLA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MUĞLA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum