Bodrum'da Uzi izdihamı eğlence mekanı kapıları kapattı

Türk rap şarkıcısı Uzi ya da gerçek adı Utku Cihan Yalçınkaya, Bodrum'un Muğla kentinde unutulmaz bir konser verdi. İzdihamın yaşandığı konser sırasında eğlence mekanı kapatıldı.

Bodrum'da Uzi izdihamı eğlence mekanı kapıları kapattı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 14:22
Bodrum’da Uzi izdihamı eğlence mekanı kapıları kapattı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Türk rap şarkıcısı Uzi ya da gerçek adı Utku Cihan Yalçınkaya, Bodrum'un Muğla kentinde unutulmaz bir konser verdi. İzdihamın yaşandığı konser sırasında eğlence mekanı kapatıldı.
Yaz turizminin gözbebeği Bodrum'da hareketli gece hayatı coşkuyla devam ediyor. Rapçi Uzi önceki gece Pasha'da konser verdi. Birkaç saat önce yüzlerce Uzi hayranı mekana gelerek eğlenmeye başladı. İzdihamın yaşandığı konserde performans salonu kapıları kapatarak müşteri kabul etmedi. Yüzlerce Uzi hayranı eşsiz bir akşam geçirdi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Uzi, en sevdiği parçaları seslendirdi. Hayranların şarkılara eşlik ettiği konserde eğlence doruk noktasına ulaştı.

Detaylı bir şekilde, Bodrum’da Uzi izdihamı eğlence mekanı kapıları kapattı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum