Bodrum'da konserler tam gaz sürüyor

Bodrumlu ünlü sanatçılar konserlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Bodrum'da konserler tam gaz sürüyor
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 14:34
Bodrum’da konserler tam gaz sürüyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bodrumlu ünlü sanatçılar konserlerine tüm hızıyla devam ediyor.
Sianji Well-Being Resort haftanın 5 günü seçkin sanatçıları Bodrum Gümüşlük'te ağırlamaktadır. Eylül ayı sonuna kadar devam edecek olan konserler, Sianji'de bulunan Elani restoranda deniz manzaralı olacak.
Otel misafirlerinin yanı sıra dışarıdan gelen misafirlerin de yoğun ilgi gösterdiği konserlerde ünlü sanatçılar zengin repertuarlarıyla sanatseverleri mest ediyor.
Pazartesi akşamı sahneye çıkan Buzuki Hakan ve Pelin, konukları Türk ve Yunan ezgileriyle bir Bodrum klasiğiyle tanıştırıyor. Sahnede opera eğitimi alan ve salı akşamları birçok kez düet yaparak ünlü sanatçı Ferhat Göçer ile aynı sahneyi paylaşan Gözde Ural, Gipsy Kings'i anımsatan çok özel bir sese sahip ve yıllardır Bodrum sahnelerinin vazgeçilmezi konumunda. piyanist ve gitarist Tolga Günay ve orkestrası. . Bodrumluların yakından tanıdığı ve sevdiği Pınar Seli, Perşembe akşamları farklı tarzları bir araya getiren repertuarı ile misafirlerine keyifli saatler sunuyor. Cumartesi akşamı Türk klasik müziğinin en başarılı sanatçılarından TRT sanatçısı Bekir Ünlüataer, müzikseverlerle sahnede buluşuyor.
Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, bugün Ünlüataer Münir Nurettin Selçuk'u arayarak; Sanatçı, sanatseverlere farklı modlardan ve klasiklerden derlenmiş bir sanat şöleni sunuyor.
Sianji Group konserlerine Meşealtı Otantik Kebap'ta devam ediyor. Güneydoğu mutfağını Bodrum'a taşıyan restoran, Sianji Group'un 500 yıllık meşe ağacının altında 5.5 dönümlük organik çiftliğinde, doğal gübrelerle yetiştirilen ve bölgeden üretilen sebzeleri klasik müzik eşliğinde sevdiklerinizle kahvaltıda buluşturuyor. Akşam yemeğinde ise 80'li yıllardan kalma müziklerle hizmet veriyor Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, yakında burada sürpriz sanatçıların sahne alacağını duyurdu.
Bodrum’da konserler tam gaz sürüyor

Detaylı bir şekilde, Bodrum’da konserler tam gaz sürüyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum