'Biz birilerinin ciğerlerini bile biliriz'

'Biz birilerinin ciğerlerini bile biliriz', Gündem Haberleri.

'Biz birilerinin ciğerlerini bile biliriz'
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 20:54
'Biz birilerinin ciğerlerini bile biliriz', Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, iktidara peş peşe eleştiriler sıralarken, muhalefetin hedef alınmasına sert çıktı. art arda sosyal ağ paylaşımlarında bulunan Karamollaoğlu, şunları söyledi:

*Tarımı ihracattan gelen parayla değerlendiren, her gün bir başka yerde yanan buğday tarlaları için kılını bile kıpırdatmayan bir iktidar yüzünden bugün ekmek 5 lira oldu.

*Eğitimi binayla değerlendiren bir iktidar yüzünden bugün gençlerimiz “diplomalı işsiz” haline geldi.

*Afiyet alanında sadece hastane binası yaparak devir atladığını zanneden, doktorlarımıza “giderseniz gidin” diyen bir iktidar yüzünden bugün insanlar randevu bile alamıyor; 3-4 hafta sonrasına bile razı oluyor fakat günlerce daha sonra zeka muayene olamıyor.

*Hukuku adliye sarayları yapmaya indirgeyen bir iktidar yüzünden her gün bir diğer insanımız mağduriyet yaşıyor.

*”Yol yaptık, havalimanı yaptık” diye övünen bir iktidar döneminde, akaryakıt 30 lirayı, otobüs bileti fiyatları 400-500 liraları, uçak biletleri de 1000 lirayı aştı; yurttaş evinden dışarıya adım atamıyor…

*Bütün bu yanlışlarını örtmek için ise tekrar tekrar olduğu gibi iktidar problemi çözeceğine hâlâ muhalefetle uğraşıyor, seziş üretme peşine düşüyor! Biz Saadet Partisi olarak, olan bitenleri gayet iyi okuyor ve aklıselimle değerlendiriyoruz.

“DÖNEN DOLAPLARIN FARKINDAYIZ”

*Dönen dolapların da kurulan tuzakların da farkındayız. Biz birilerinin ciğerlerini bile biliriz, onlar da bizim onları ne kadar iyi bildiğimizi bilirler! Birileri olmadık işlere tevessül etseler de biz katiyen “helal ve dürüst siyaset” yapmaktan vazgeçmeyeceğiz.

*Gerçekleri kimseyi rencide etmeden olduğu gibi söyleyeceğiz. Ama gerçeklerden gocunan olursa onun da müsebbibi biz değiliz!  Bugüne değin hiçbir süre süte su katanlardan olmadık, bundan sonra da katiyen olmayacağız!

'Biz birilerinin ciğerlerini bile biliriz', başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. 'Biz birilerinin ciğerlerini bile biliriz' haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum