Bitlis'te 'Şişkin Ay' hayran bıraktı , BİTLİS haberleri

Son Dakika BİTLİS haberleri: Bitlis’in Ahlat ilçesinde net bir şekilde görülen Ay’ın ’Şişkin Ay’ evresi, hayranlık uyandırdı.

Bitlis'te 'Şişkin Ay' hayran bıraktı
, BİTLİS haberleri
Editör: Derya Demir
05 Ekim 2022 - 20:43
Bitlis’te ‘Şişkin Ay’ hayran bıraktı , BİTLİS haberleri, BİTLİS İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bitlis’in Ahlat ilçesinde net bir şekilde görülen Ay’ın ’Şişkin Ay’ evresi, hayranlık uyandırdı.
Ahlat ilçesinde gün batımı sonrası Van Gölü’nün üzerinde beliren Şişkin Ay ilerleyen saatlerde gökyüzünün kararmasıyla daha belirginleşti. Şişkin Ay’ın gökyüzünde oluşturduğu görüntü hayranlık uyandırırken fotoğraf tutkunları da oluşan güzel görüntüyü fotoğraflamaya çalıştı. Ay’ın 9 Ekim Pazar günü dolunay haline gelerek daha parlak ve belirgin olacağını belirten fotoğrafçılar o günü sabırsızlıkla beklediklerini ifade ettiler.
Bitlis’te ‘Şişkin Ay’ hayran bıraktı
Bitlis’te ‘Şişkin Ay’ hayran bıraktı

Detaylı bir şekilde, Bitlis’te ‘Şişkin Ay’ hayran bıraktı , BİTLİS haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİTLİS ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum