Bitlis'te Malazgirt Zaferi'nin koordinasyon toplantısı yapıldı

Bitlis Valisi Oktay Çağatay'ın başkanlığında Malazgirt Zaferi'nin 951. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenecek Ahlat şenliklerinin koordinasyon toplantısı yapıldı.

Bitlis'te Malazgirt Zaferi'nin koordinasyon toplantısı yapıldı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 12:48
Bitlis’te Malazgirt Zaferi’nin koordinasyon toplantısı yapıldı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bitlis Valisi Oktay Çağatay başkanlığında Malazgirt Zaferi'nin 951. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenecek Ahlat şenliklerinin koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
Bitlis Valiliği'nde gerçekleştirilen toplantıda Malazgirt Zaferi'nin 951. yıl dönümü vesilesiyle düzenlenecek Ahlat şenliklerinde alınması gereken tedbirler, kurum, belediye ve vakıf yöneticilerinin görev ve sorumlulukları ele alındı.
Koordinasyon toplantısına Vali Oktay Çağatay, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İbrahim Güven, Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Vali Yardımcıları Furkan Seyman ve İzzet Cem Eser, İl Emniyet Müdürü Celal Özcan, kaymakamlar ve belediye başkanları, kurum başkanları ve il müdürlükleri katıldı. Okçular Vakfı.
Bitlis’te Malazgirt Zaferi’nin koordinasyon toplantısı yapıldı
Bitlis’te Malazgirt Zaferi’nin koordinasyon toplantısı yapıldı

Detaylı bir şekilde, Bitlis’te Malazgirt Zaferi’nin koordinasyon toplantısı yapıldı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum