Bisikletliyle giderken otomobil çarptı: O an kamerada

Bisikletliyle giderken otomobil çarptı: O an kamerada, Gündem Haberleri.

Bisikletliyle giderken otomobil çarptı: O an kamerada
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 17:58
Bisikletliyle giderken otomobil çarptı: O an kamerada, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, dün akşam 21.00 sıralarında İlkadım ilçesi Batıpark mevkisinde meydana geldi. Bisikletiyle kendisine bölünmüş olan bisiklet yolunda seyreden 16 yaşındaki Ulaş Başar Yolcu, önce bisiklet yoluna park eden bir otomobili solladı, ardından karşıdan gelen ve bir anda dönmek isteyen otomobille çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle takla atan Yolcu, kazadan kaskı bir uçtan bir uca hafif sıyrıklarla atlattı. Olay yerine sevk edilen 112 sağlık ekiplerince olay uygun çare edildi.

Bisiklet sürücüsü Yolcu trafikte bisiklet sürücülerine tedbirli davranılmadığını belirterek, “Bisikletle giderken nasıl olsa dururlar diye düşünmesinler. Bizim bir korumamız değil, arabalarda koruma var ama biz iki teker üzerindeyiz, canımızdan oluyoruz. Ben çok şükür kurtuldum fakat bunun birçok örneği var kurtulamayan” diye konuştu.

“O mavi alan bisikletlere özeldir”

Bisiklet yollarına aracını park ettiklerini ya da yürüyüş yaparak sürücüleri engellediklerini dile getiren Gezgin, “O belirtilmiş mavi alan bisikletlere özeldir, dikkat edelim” dedi.

Berkan Keyifli

Bisikletliyle giderken otomobil çarptı: O an kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Bisikletliyle giderken otomobil çarptı: O an kamerada haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum