Bisikletle geldi, motosikletle gitti

Bisikletle geldi, motosikletle gitti, Durum, geçtiğimiz günlerde geve saat 04.00 sıralarında Zeytinburnu Veliefendi Mahallesi'nde meydana geldi.

Bisikletle geldi, motosikletle gitti
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 09:34
Bisikletle geldi, motosikletle gitti,

Durum, geçtiğimiz günlerde geve saat 04.00 sıralarında Zeytinburnu Veliefendi Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre yüzünde cerrahi maske yer alan şüpheli şahıs, ağaca emrindeki şekilde bulunan motosikleti gözüne kestirdi. Kısa bir süre durum uygun keşif yapan kesin olmayan arkasında bisikleti ile motosikletin yanında geldi. Etrafı bir zaman gözetleyen şahıs daha sonra motorun kilidini kırıp motosikleti çalıştırarak uzaklaştı. Güvenilmez kısa bir zaman daha sonra durum yerine gelerek, bıraktığı bisikleti aldı.

Hırsızlık anları kamerada

Gecenin karanlığını fırsat haberdar olan ve sakin bir şekilde hırsızlık olayını gerçekleştiren şüphelinin o anları ise meslek yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde kafasında bere ve yüzünde cerrahi maske bulunan kişi bisikleti ile sokak üzerinde park edilmiş olan motosikletin yanında geldiği görüldü. Şahsın ağaca ast motosikletin kilidini kırdığı ve motorunu çalıştırıp olay yerinden uzaklaştığı anlar da saniye saniye emniyet kamerası görüntülerine yansıdı.

Oğlunun biriktirdiği parayla motosikleti aldığını kaydeden Meltem Topçu, “Gece saat 4'e çeyrek kala geliyorlar. Keşif yapıyorlar. 4 dakikada söküp alıp gidiyorlar. Yaşanmaz ülkü geldi. Esas arterde böyle oluyorsa kenar sokakları hiç düşünemiyorum. Yetkililerin bize bu konuda asistan olmasını bekliyoruz. Bir keşif yapıyor. Ondan daha sonra motosikleti alıp gidiyorlar. Gittiği yer belirli derhal daha alçak sokakta” biçiminde konuştu.

Selim Bayraktar - İsmet Aktaş
 

Bisikletle geldi, motosikletle gitti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum