Birkaç kez 'merhaba' dedi kabusu yaşattı

Birkaç kez 'merhaba' dedi kabusu yaşattı, Gündem Haberleri.

Birkaç kez 'merhaba' dedi kabusu yaşattı
Editör: 15Haber
24 Mayıs 2022 - 11:56
Birkaç kez 'merhaba' dedi kabusu yaşattı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye takriben olay, Seyhan ilçesine yan Gürselpaşa Mahallesi ’nde meydana geldi. İddiaya kadar, İstanbul ’da genel koordinatör olarak tayin yaparken babası rahatsızlanınca Adana ’ya gelen Fide Uyarlar (42) evinin bahçesinde köpeklerini gezdirirken Gökhan K. (45) ile tanıştı.

EVİNDE ALIKOYDU, KOLUNU KIRIP TACİZ ETTİ

Yalnızca birkaç defa Gökhan K. ile merhabalaşan Uyarlar, daha sonra şahsın tacizine maruz kaldı. Uyarlar ’ın evine giren şahıs kadını günlerce alıkoyup taciz edip, kolunu kırdı. Bayan ise korkusundan ve yeniden kendisine bulaşmaması için davacı olmadı.

Ama Gökhan K. bir süre sonra her tarafta genç kadının evine gelip zorla evde kalıp kadını günlerce darp etti. Bir vakit daha sonra da Uyarlar ’ı asansöre binerken yakalayan kişi onu taciz etti. Bayan da Gökhan K. ’den kurtulmak için ona tokat atıp bitmiş asansöre bindi oysa zanlı da ardındaki binip kadını taciz etti.

BALKONDAN EVE GİRİP TECAVÜZE KALKIŞTI

Bu anlar anbean görüntülendi. Uyarlar, bunun üzerine zanlıdan şikayetçi oldu. Zanlı da kadın kendisine tokat attığı için davacı olunca Fide Uyarlar keza şüpheli keza de müşteki oldu. Olay uzlaşmaya gidince bayan yeniden kendisini rahatsız etmeme karşılığında zanlı ile uzlaştı. Ancak zanlı uzlaşmasına karşın 22 Mayıs günü genç kadının evine bağlı tarafının balkonundan girip, Uyarlar ’ı darp edip taciz etti. Sabaha değin evde kalıp kadına tecavüz etmeye çalışan zanlı sonradan kaçtı.

Bu anlar ise kadının evine yerleştirdiği emniyet kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Genç kadın, zanlı kaçtıktan sonradan görüntülerle birlikte polise giderek şikayette bulundu. Zanlı da polis tarafından evine yapılan baskında gözaltına alındı.

“GECE 00.30 ’DAN 06.30 KADAR DÖVDÜ BENİ”

Uyarlar, yaşadığı dehşet anlarını ağlayarak anlatarak, “Bu bana yaptığı üçüncü darp vakası. Daha önce 1 hafta boyunca evimde beni hapsetti ve telefonlarıma el koydu. sonra 1 ay ortalıktan kaybolmuştu. Uludağ ’a gittim, orada düşüp bacağımı kırdım. Evde yürüteçle yürüyordum, gece 00.30 ’da içkili bir şekilde kapıma geldi.

Gece 00.30 ’dan sabahtan 06.30 ’a kadar dövdü ve benimle evleneceksin diyerek zorladı. Bununla iyilikle konuştum tamamlanmış sen git, derhal ailem gelecek dedim ve gitti. 1 hafta sonra benden uzakta durması şartıyla uzlaşma imzaladım. Maalesef, bende daimi bir iz, yara ya da sakatlık bırakmaz ise içeriye atılmıyormuş. O nedenle ben bu uzlaşmayı imzalamak zorunda kaldım. Ben öldükten sonra hakkımı savunmayın” dedi.

“BENİ DÖVERKEN YALVARIYORDUM”

Uyarlar, dün akşam 18.30 gibi, şahsın balkonundan evine girdiğinin altını çizerek şöyle devam etti:

“Köpeklerimi öldürmekle tehdit etti. daha sonra anadan doğma beni soydu ve tecavüz etmeye ve fotoğraflarımı çekmeye çalıştı. Bunları yaparsan hakkında kullanacağım deyince vazgeçti. Beni ailemle korkutma ediyor, mermi manyağı yapacakmış.

Ben öldükten daha sonra benim hakkımı savunmayın, tek suçum istemiyorum demek. Ben kendimi savunurken tırnakladığım için ben şüpheli o ise mağdurmuş. Bu birey ruh hastası, seven insan bunu yapmaz. Bu sevgi yok saplantı haline getirmiş.

Bu birey gidecek içeride birkaç ay yatacak sonradan çıkınca yine gelip beni öldürene dek uğraşacak. Beni döverken yalvarıyordum, ağzımdan ve burnumdan kan geliyordu öldür beni bundan böyle dedim artık. ‘Seni öldürmeyeceğim süründüreceğim ’ dedi.”

Birkaç kez 'merhaba' dedi kabusu yaşattı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Birkaç kez 'merhaba' dedi kabusu yaşattı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum