Biri nöbet tuttu, diğeri çaldı haberi

Biri nöbet tuttu, diğeri çaldı, Gündem Haberleri.

Biri nöbet tuttu, diğeri çaldı haberi
Editör: 15Haber
21 Ocak 2022 - 16:01 - Güncelleme: 21 Ocak 2022 - 18:09
Biri nöbet tuttu, diğeri çaldı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, gece saat 03.00 sıralarında Kocaeli'nin İzmit ilçesine alt Yenidoğan Mahallesi Tarih Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kimliği tespit edilemeyen iki değişken, Mustafa Şirin'in evinin önünde yer alan motosikleti çaldı. Sevimli, arkadaşının kendisine seslenmesiyle dışarı çıktı ama motosikletini çalan şahısları arasa da bulamadı. Şirin'in ihbarıyla durum yerine polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri şüphelileri yetişmek için egzersiz başlatırken, hırsızlık anı ise güvenlik kameraları kadar saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde bir şüphelinin beklediği, öteki şüphelinin ise motosiklet ile biraz ilgilendikten daha sonra çaldığı görülüyor.

"Bir gün eve girip bize bir şey yapmaya bile çalışabilirler"

Olayın gece saatlerinde meydana geldiğine değinen motosiklet sahibi Mustafa Şirin, "Gece saat 03.00 sıralarında arkadaşım 'Ağabey motosikletini çalıyorlar' dediğinde çıkıp baktım ve motosiklet çekilmişti. Motosikletimin bir marketin önünde görüldüğü söylendi. Kendi çabamızla aradık ve bulamayınca da polise ihbar ettik. Takriben 1 ay önce sakallı ve kocaman bir şahısın motosikletime baktığını gördük. Burada ne aradığını sorunca yürüyerek gitti. Biri bugün burada motosikletimi çalıyorsa, yarın bir gün eve girip bize bir şey yapmaya bile çalışabilirler diye endişe ediyoruz. Güvenlik kameralarında; birinin bakkalın önünde beklerken, diğerinin de motosikleti kurcalayıp ardından da alıp götürdüğü görülüyor" dedi.

Cüneyt Önelge – Hamza Belirli Sanatkâr

Biri nöbet tuttu, diğeri çaldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum