Bir şüphelinin aranması çıktı, "Beraat aldım" dedi, diğer şüpheli tüfekle yakalandı, "Koyunlar için" dedi , AKSARAY haberleri

Son Dakika AKSARAY haberleri: Aksaray’da şüphe üzerine durdurulan ve hırsızlıktan aranması olan araç sürücüsü, “Aranmam yok, 4 beraat aldım ben” diyerek kendini savunurken, ruhsatsız tüfekle yakalanan yolcu konumundaki şahıs ise, “Koyunlar için aldım” diyerek açıklama yaptı.

Bir şüphelinin aranması çıktı, "Beraat aldım" dedi, diğer şüpheli tüfekle yakalandı, "Koyunlar için" dedi
, AKSARAY haberleri
Editör: Derya Demir
06 Ekim 2022 - 02:39 - Güncelleme: 06 Ekim 2022 - 05:57
Bir şüphelinin aranması çıktı, "Beraat aldım" dedi, diğer şüpheli tüfekle yakalandı, "Koyunlar için" dedi , AKSARAY haberleri, AKSARAY İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Aksaray’da şüphe üzerine durdurulan ve hırsızlıktan aranması olan araç sürücüsü, “Aranmam yok, 4 beraat aldım ben” diyerek kendini savunurken, ruhsatsız tüfekle yakalanan yolcu konumundaki şahıs ise, “Koyunlar için aldım” diyerek açıklama yaptı.
Olay Atatürk Bulvarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, mahalle ve çarşı bekçileriyle birlikte rutin uygulama yapan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri durumundan şüphelendikleri 68 DU 365 plakalı otomobili durdurdu. Ehliyet ve ruhsat kontrolünden geçirilen sürücü Saim K.’nın (42) hırsızlık suçundan aranması olduğu tespit edilirken, kendini savunmak isteyen sürücü, “Aranmam yok, 4 beraat aldım ben” dedi. Araçta arama yapan bekçiler aracın bagajında bir valize gizlenmiş ruhsatsız tüfek buldu. Araçta yolcu konumunda bulunan Halil K. (30) ise tüfeğin kendisine ait olduğunu belirterek, “Koyunlar için aldım” diyerek kendini savundu. Gözaltına alınan sürücü ve arkadaşı sorgulanmak üzere İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Bir şüphelinin aranması çıktı,
Bir şüphelinin aranması çıktı,
Bir şüphelinin aranması çıktı,
Bir şüphelinin aranması çıktı,
Bir şüphelinin aranması çıktı,
Bir şüphelinin aranması çıktı,
Bir şüphelinin aranması çıktı,

Detaylı bir şekilde, Bir şüphelinin aranması çıktı, "Beraat aldım" dedi, diğer şüpheli tüfekle yakalandı, "Koyunlar için" dedi , AKSARAY haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. AKSARAY ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum