Bir ailenin yok olduğu kazada ölü sayısı 5'e yükseldi

Bir ailenin yok olduğu kazada ölü sayısı 5'e yükseldi, Gündem Haberleri.

Bir ailenin yok olduğu kazada ölü sayısı 5'e yükseldi
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 16:52
Bir ailenin yok olduğu kazada ölü sayısı 5'e yükseldi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Denizli-Muğla Karayolu'nda 12 Haziran 2022 Pazar günü meydana gelen kazada, Baver F. (35) idaresindeki 35 ZK 786 plakalı tır, karşı şeride geçerek Muğla istikametine içten giden Nurettin Tuncer (30) hakimiyetindeki 20 DD 232 plakalı araba ile çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle otomobil sürücüsü Nurettin Tuncer, yolcu konumundaki babası Mehmet Tuncer (53) ve hastaneye kaldırılan eşi Filiz Tuncer (29) hayatını kaybetti, sürücünün kardeşleri Muhammet Tuncer (28) ve İsmail Tuncer (26) ağır yaralı var olarak hastanelere kaldırıldı.

3 kişinin hayatını kaybettiği feci kazadan 4 gün daha sonra Muhammet Tuncer hayatını kaybederken, kardeşi İsmail Tuncer'den de acı haber geldi. Denizli Devlet Hastanesi'nde çare görebilen Tuncer, kazadan 7 gün sonradan hayatını kaybetti. Bir ailenin değil olduğu kazada araçta yer alan 5 kişide hayatını kaybetmiş oldu.

Eren Elyesa Polat - Atilla Özer

Bir ailenin yok olduğu kazada ölü sayısı 5'e yükseldi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Bir ailenin yok olduğu kazada ölü sayısı 5'e yükseldi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum