Bilinmeyen nedenle başlayan yangın barakayı alev topuna dönüştürdü , SİVAS haberleri

Son Dakika SİVAS haberleri: Sivas’ta bilinmeyen nedenle başlayan yangın barakayı alev topuna dönüştürdü.

Bilinmeyen nedenle başlayan yangın barakayı alev topuna dönüştürdü
, SİVAS haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 22:59
Bilinmeyen nedenle başlayan yangın barakayı alev topuna dönüştürdü , SİVAS haberleri, SİVAS İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Sivas’ta bilinmeyen nedenle başlayan yangın barakayı alev topuna dönüştürdü.
Edinilen bilgiye göre olay Sivas’ta şehir merkezi Kardeşlen Mahallesi Kızılırmak kenarında bulunan bir barakada meydana geldi. A.F.G.’ye ait olduğu belirtilen barakada gece yarısı bilinmeyen bir nedenle başlayan yanğın kısa sürede tüm barakayı sardı. Baraka adeta alev topuna dündü. Yükselen alevler geceyi aydınlattı. Yangın Sivas Belediyesi İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü. Baraka ise tamamen kullanılmaz hale geldi. Yangınla ilgili inceleme başlatıldı.
Bilinmeyen nedenle başlayan yangın barakayı alev topuna dönüştürdü
Bilinmeyen nedenle başlayan yangın barakayı alev topuna dönüştürdü

Detaylı bir şekilde, Bilinmeyen nedenle başlayan yangın barakayı alev topuna dönüştürdü , SİVAS haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. SİVAS ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum