Bilim insanlarını bile hayrete düşüren zombi balık! Vücudunun yarısı olmadan avlanmayı sürdürdü

Bilim insanlarını bile hayrete düşüren zombi balık! Vücudunun yarısı olmadan avlanmayı sürdürdü, Hint okyanusunda araştırma yapan İspanyol bilim insanı Mario Lebrato tarafından garip görüntüler paylaşıldı.

Bilim insanlarını bile hayrete düşüren zombi balık! Vücudunun yarısı olmadan avlanmayı sürdürdü
Editör: 15Haber
26 Kasım 2021 - 11:31
Bilim insanlarını bile hayrete düşüren zombi balık! Vücudunun yarısı olmadan avlanmayı sürdürdü,

Hint okyanusunda araştırma yapan İspanyol bilim insanı Mario Lebrato tarafından garip görüntüler paylaşıldı. Lebrato'nun paylaştığı görüntülerde, vücudunun yarısı olmadan avlanmaya devam eden bir köpek balığı yer alıyor.

"ZOMBİ" İSMİNİ TAKTILAR

Lebrato'nun kaydettiği köpek balığına "Zombi" ismini takıldı. Bu görüntüleri değerlendiren Lebrato, köpek balığının saldırıya uğramasına karşın avlanmaya devam etmesini ve vücudunun yarısı olmadan yaşamasını "İnanılmaz" olarak değerlendirdi.

??Alıştırma ve Sosyal Emniyet Bakanı Vedat Alim, En Düşük Ödenti Saptama Komisyonu'nun ilk toplantısının 1 Aralık'ta yapılacağını bildirdi.

Sizce, en az ücret ne kadar olacak?

— Haberler () November 25, 2021

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Bilim insanlarını bile hayrete düşüren zombi balık! Vücudunun yarısı olmadan avlanmayı sürdürdü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum