Bilet bulamayan Demirspor taraftarı maçı dev ekranda izledi , ADANA haberleri

Son Dakika ADANA haberleri: Adana Demirspor’un Galatasaray ile 0-0 berabere kaldığı maçı kurulan dev ekranda izleyen mavi lacivertli taraftarlar Yüreğir’de adeta stadyum coşkusu yaşadı.

Bilet bulamayan Demirspor taraftarı maçı dev ekranda izledi
, ADANA haberleri
Editör: Derya Demir
02 Ekim 2022 - 14:55
Bilet bulamayan Demirspor taraftarı maçı dev ekranda izledi , ADANA haberleri, ADANA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Adana Demirspor’un Galatasaray ile 0-0 berabere kaldığı maçı kurulan dev ekranda izleyen mavi lacivertli taraftarlar Yüreğir’de adeta stadyum coşkusu yaşadı.
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, biletleri kısa sürede tükenen Adana Demirspor ve Galatasaray maçını stadyumda izleyemeyecek olan taraftarlar için Atakent Ertuğrul Gazi Spor Kompleksi’nde dev ekranda kurdurdu.
Kadın erken Adanalıların yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmanın heyecanını stadyum coşkusuyla şölen havasında yaşayan taraftarlar Ertuğrul Gazi Spor Kompleksini tıklım tıklım doldurdu.
Dev ekranda canlı yayınlanan ve 0-0 berabere sonuçlanan maçı büyük bir heyecanla takip eden Adanalılar, sunulan kusursuz hizmet için Başkan Kocaispir’e teşekkür etti.
Bilet bulamayan Demirspor taraftarı maçı dev ekranda izledi

Detaylı bir şekilde, Bilet bulamayan Demirspor taraftarı maçı dev ekranda izledi , ADANA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ADANA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum