Bilecik'te "7 den 70 e Okuyorum" projesi hayata geçti , BİLECİK haberleri

Son Dakika BİLECİK haberleri: Bilecik’te “7 den 70 e Okuyorum” projesi hayata geçirildi.

Bilecik'te "7 den 70 e Okuyorum" projesi hayata geçti
, BİLECİK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 10:24
Bilecik’te “7 den 70 e Okuyorum” projesi hayata geçti , BİLECİK haberleri, BİLECİK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bilecik’te “7 den 70 e Okuyorum” projesi hayata geçirildi.
Bilecik’in Osmaneli ilçesinde bulunan Çerkeşli İlkokulu ve Köy Yaşam Merkezinde “7 den 70 e Okuyorum” projesi hayata geçti. Proje çerçevesinde velilerin destekleriyle ‘Okul Aile Kitaplığı’ oluşturuldu. Her ay bir kitap okunuyor, ayda bir gün seçilerek sınıf öğretmeniyle okunan kitap hakkında değerlendirme sohbetleri yapılıyor.
Okulda okuma alanı olarak düzenlenmiş bir sınıf, velilerin hizmetine sunulmuş durumda. Köy Yaşam Merkezindeki bu imkândan dolayı köy kadınları yöneticilere teşekkür etti
Bilecik’te “7 den 70 e Okuyorum” projesi hayata geçti
Bilecik’te “7 den 70 e Okuyorum” projesi hayata geçti

Detaylı bir şekilde, Bilecik’te “7 den 70 e Okuyorum” projesi hayata geçti , BİLECİK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİLECİK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum