Bilecik'te 7 ayrı uyuşturucu operasyonundan 10 kişi gözaltına alındı , BİLECİK haberleri

Son Dakika BİLECİK haberleri: Bilecik’te 7 ayrı uyuşturucu operasyonundan 10 kişi gözaltına alınırken, 20.36 gram metamfetamin ve 1,50 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Bilecik'te 7 ayrı uyuşturucu operasyonundan 10 kişi gözaltına alındı
, BİLECİK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 10:20
Bilecik’te 7 ayrı uyuşturucu operasyonundan 10 kişi gözaltına alındı , BİLECİK haberleri, BİLECİK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bilecik’te 7 ayrı uyuşturucu operasyonundan 10 kişi gözaltına alınırken, 20.36 gram metamfetamin ve 1,50 gram esrar maddesi ele geçirildi.
Bilecik İl Emniyet Müdürlüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ile Bozüyük Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince, uyuşturucu madde kullanan, bulunduran, nakleden veya ticaretini yapan şahıslara yönelik operasyonlar düzenlendi. Bozüyük’te 7 ayrı adrese düzenlenen operasyonundan 10 kişi gözaltına alınırken, 20.36 gram metamfetamin ve 1,50 gram esrar maddesi ele geçirildi. 7 şüpheli hakkında, ’Kullanmak için uyuşturucu madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak’, 3 şüpheliye ise, ’Uyuşturucu madde imal ve ticareti’ suçlarından işlem yapıldı.
Bilecik’te 7 ayrı uyuşturucu operasyonundan 10 kişi gözaltına alındı
Bilecik’te 7 ayrı uyuşturucu operasyonundan 10 kişi gözaltına alındı
Bilecik’te 7 ayrı uyuşturucu operasyonundan 10 kişi gözaltına alındı

Detaylı bir şekilde, Bilecik’te 7 ayrı uyuşturucu operasyonundan 10 kişi gözaltına alındı , BİLECİK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİLECİK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum